Туристів у замку на Рівненщині зустрічатимуть аудіогід й унікальний острозький наспів

Туристів у замку на Рівненщині зустрічатимуть аудіогід й унікальний острозький наспів

Укрінформ
Відвідувачам Острозького замку в новому туристичному сезоні запропонували аудіоекскурсії та оригінальний острозький наспів XVІ ст., які можна почути за допомогою мобільного додатку.

Про це повідомляє видання "Район. Острог". 

"Державний історико-культурний заповідник Острога в новому туристичному сезоні тішить новинками. Замком князів Острозьких, де розміщені цікаві музейні експозиції, тепер можна прогулятися з допомогою аудіогіда. Нині ж відвідувачі замку можуть почути екскурсію без екскурсовода, скориставшись спеціальною фонограмою. Крім того, відвідувачі можуть почути оригінальний острозький наспів XVІ століття", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника Острога Андрія Брижука, мобільні додатки можуть бути встановлені на смартфони відвідувачів, і тому не вимагають від музею закупівлі, оренди, обслуговування устаткування.

Читайте також: Туристичний червень на Рівненщині: "вихиляси", гостини в Юзефіни та веломарафон

Надалі працівники музею планують перекласти аудіозапис іноземними мовами та створити аудіогід для інших пам’яток, які входять до складу заповідника.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-