У кам'янецькому замку влаштують історичний пікнік

У кам'янецькому замку влаштують історичний пікнік

Укрінформ
У Кам'янець-Подільському в п'ятницю, 3 травня, стартує триденний "Історичний пікнік у Старому замку", що відбудеться в форматі фестивалю живої історії доби Середньовіччя – "Castellum koriatidarum / ʐамокъ корїатовицькыи 1419".

Про це повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. 

"Пропонуємо всім зазирнути у Середньовіччя. Саме у Старий замок Кам’янець-Подільського завітають близько 80 військово-історичних реконструкторів з Польщі та України. Учасники фестивалю з Варшави, Вінниці, Запоріжжя, Києва, Львова та Кам’янця-Подільського занурять вас у атмосферу XV століття. Ремесла, ігри, військова справа не залишать вас байдужими", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кам'янець підготував нову вечірню театралізовану екскурсію

Зокрема, в суботу, 4 травня, відбудуться змагання стрільців з луку, двобої та групові рицарські бої, середньовічні ігри, діятимуть ремісничі точки та майстер-класи (ткацтво, варка елю, пекарня, кузня, гончарна майстерня). Крім того, для дітей відкриють  майданчик юного археолога: малеча зможе взяти участь у "розкопках" і пошукати шматочки посуду, щоб під наглядом майстра розписати їх оригінальними фарбами.

У неділю ж, 5 травня, буде організовано груповий рицарський бій і відтворено епізод бою двох загонів ворожих феодалів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-