Новий туристичний маршрут у столиці об'єднає Львівську та Європейську площі

Новий туристичний маршрут у столиці об'єднає Львівську та Європейську площі

Укрінформ
У Києві з’явиться пішохідно-велосипедний туристичний маршрут, який об’єднає Львівську та Європейську площі.

Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко в ефірі телеканалу «Київ», повідомляє прес-служба КМДА.

«Від Львівської площі Пейзажною алеєю до сходів, які здали в експлуатацію минулого року, виходимо через Андріївський узвіз і йдемо через Алею художників, виходимо під фунікулером до пам’ятника Володимиру. Далі вже проходимо саме новим об’єктом – пішохідно-велосипедним мостовим переходом – і виходимо до арки Дружби народів, а зовсім поряд із нею – Європейська площа», – розповів Спасибко.

За його словами, об’єкт включає два оглядові майданчики, обладнані скляною підлогою.

«У перильну огорожу вмонтують світло. У майбутньому цей об’єкт буде обладнано ліфтом, який буде біля сходів до пам’ятника Магдебурзькому праву і підніматиме на перший оглядовий майданчик», – зазначив заступник голови КМДА.

На сьогодні уся проектна документація розроблена і погоджена з істориками та екологами.

«Вартість мостового переходу становитиме 260 мільйонів гривень», – додав Спасибко.

За його словами, на цьому об’єкті жодних автомобілів не буде. Лише технологічний транспорт для прибирання снігу тощо.

Читайте також: У мерії сподіваються, що нові ставки турзбору принесуть Києву 35 мільйонів

Міст з’єднає два туристичних маршрути – парк «Володимирська гірка» і парк «Хрещатий» – та слугуватиме виключно для пішоходів і велосипедистів.

Він буде завдовжки приблизно 210 метрів, ширина буде змінною – від шести метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблять із бетону, заліза та скла. Архітектурно-планувальною частиною проекту будівництва мосту передбачені пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, сучасне освітлення, відеоспостереження.

На мосту будуть влаштовані оглядові майданчики, звідки відкриватимуться краєвиди Дніпра, панорами лівобережжя та історичного Подолу. Цей міст зробить Київ ще більш привабливим для туристів. Місто планує втілити проект великого туристичного маршруту, який розпочинатиметься від Пейзажної алеї і завершуватиметься біля Києво-Печерської лаври.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-