Emirates змінить норму перевезення багажу

Emirates змінить норму перевезення багажу

Укрінформ
Авіакомпанія Emirates зменшить норму безкоштовного перевезення багажу за низкою тарифів економічного класу.

Нововведення почнуть діяти для квитків, випущених 4 лютого і після цієї дати, повідомляє avianews.com

Згідно з новою концепцією, за тарифами економічного класу Special безкоштовна норма буде зменшена з 20 кг до 15 кг, для тарифів Saver – з 30 до 25 кг на рейсах, де застосовується вагова концепція перевезення багажу.

На маршрутах в Америку і на рейсах з Африки, де застосовується штучна концепція перевезення, безкоштовна норма перевезення буде зменшена тільки для тарифу Special – з двох до одного місця багажу вагою до 23 кг.

Читайте також: Emirates розробили додаток для зменшення затримок літаків

На рейсах між Америкою і країнами ЄС, а також на рейсах в Америці безкоштовна норма перевезення буде зменшена як для тарифу Special, так і для тарифу Saver – з двох до одного місця багажу завважки до 23 кг.

Для інших тарифів продовжать діяти старі правила. Вони передбачають безкоштовне перевезення 30-35 кг багажу за тарифами економ-класу Flex і Flex Plus, 40 кг в бізнес-класі й 50 кг в першому класі в разі застосування вагової концепції.

На маршрутах, де діє штучна концепція, пасажири з квитками за тарифами економ-класу Flex і Flex plus зможуть безкоштовно провозити два місця багажу завважки до 23 кг кожне. У бізнес-класі і в першому класі норма залишиться на рівні два місця завважки до 32 кг кожне.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-