У Дніпрі розповіли, як розвиватимуть туризм за 20 мільйонів гривень

У Дніпрі розповіли, як розвиватимуть туризм за 20 мільйонів гривень

Укрінформ
Дніпро цьогоріч витратить на реалізацію Програми активізації туристичного потенціалу міста понад 20 млн грн.

Про це повідомив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара в коментарі Zruchno.Travel.

"Нами вже прийнято новий бюджет міста. Ми сподіваємось, що на ці заходи (активізацію туристичного потенціалу міста – ред.) буде витрачено не менше 20 мільйонів гривень, але протягом року туристичний бюджет ще буде корегуватися міськрадою в робочому режимі", – зазначив Санжара.

Згідно з інформацією, наданою міськрадою, 2019 рік у туризмі Дніпра пройде під гаслом: "Дніпро – космічна столиця". Основні розважальні заходи та проекти впроваджуватимуться на підтримку цієї теми. Зокрема, будуть розроблені туристичні маршрути, створені нові туристичні об’єкти, серед яких – проект повної реконструкції та закупки обладнання для Планетарію, що буде реалізовано спільно з комерційною компанією.

Також міська влада веде перемовини з провідними космічними підприємствами міста щодо відкриття дверей для туристів в межах розвитку індустріального туризму.

Читайте також: Туристам про Дніпро розповідатиме аудіогід

Крім того, за словами секретаря міськради, зараз триває процес юридичного оформлення земельної ділянки, на якій розташовані залишки Новобогородицької фортеці на місці давнього козацького міста Стара Самарь. До 2020 року тут планують відновити елементи фортифікації, побудувати інфраструктуру та перетворити старовинну територію на повноцінний туристичний об’єкт.

"Для того, щоб почати будівництво, ми маємо отримати право користування ділянкою, а це складний процес, оскільки йдеться про історичну пам’ятку національного значення. Це буде історико-культурний комплекс "Стара Самарь", який збиратиме тисячі туристів. Місцеві мешканці вже й зараз використовують залишки фортеці для масових заходів – проводять фестивалі "Самар-Дніпро-Фест", "Джура-Самар-Фест", свято Івана Купала. На тому місці, де колись стояли козаки і захищали нашу державу, і зараз є місце сили та притягнення людей", – наголосив Олександр Санжара.

За його словами, цю історичну територію й надалі активно розвиватимуть завдяки фестивалям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-