Мінськ очолив топ-10 європейських напрямків для подорожі 2019 року

Мінськ очолив топ-10 європейських напрямків для подорожі 2019 року

Укрінформ
Британське видання The Independent склало список міст Європи, які варто відвідати 2019 року.

На першій сходинці рейтингу опинився Мінськ, де з 21 до 30 червня відбудуться Європейські ігри. Видання рекомендує туристам поглянути на мінське Старе місто, відвідати тутешні хіпстерські кав'ярні та коктейльні бари, захопитися довгими проспектами, неокласичними палацами та просторими площами.

Мінськ здивує туристів чистотою, безпекою та дружелюбністю. Хоча не варто очікувати, що всі тут розуміють англійську, попереджає видання.

На другому місці - голландський Роттердам з його досягненнями в молекулярної кухні, неймовірною архітектурою, як, наприклад, жовті "кубічні будинки" Піта Блома, й стріт-артом.

Третє місце посів іспанський Сіджас, який може замінити перевантажену туристами Барселону.

Читайте також: Експерти назвали міста, які стали туристичними лідерами України

Далі у списку - французький Арль, якому Вінсент Ван Гог присвятив понад 200 картин, і боснійське Сараєво з його соборами, синагогами, мечетями і самобутньою кухнею.

В топі опинилися й такі найпопулярніші міста, як Рим, Париж і Венеція. Однак видання рекомендує звернути увагу не на найзаїждженіші об'єкти туристичного інтересу, а відправитися до паризького Діснейленду, римського музею сучасного мистецтва Palazzo Merulana та на "незвідані" венеціанські острови.

Також туристам цьогоріч рекомендують відвідати сербський Белград і Бристоль у Великій Британії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-