Мінськ

07 квітня 2020

06 квітня 2020

Підписаний 11 березня у Мінську протокол не легітимізує ОРДЛО - Зеленський

Підписаний за результатами засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 11 березня 2020 року протокол є робочим документом, який має декларативний характер і не передбачає настання правових наслідків, у тому числі не легітимізує суб’єктність ОРДЛО.

31 березня 2020

27 березня 2020

26 березня 2020

"Мінськ" онлайн: обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та звільнення полонених

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу проходило у форматі відеоконференції.

17 березня 2020

Арахамія спростовує можливість розколу "Слуги народу" через підписаний Єрмаком протокол

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія спростував інформацію про можливий розкол у "Слузі народу" через протокол, який нібито був підписаний керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком у Мінську.

16 березня 2020

"Голос" закликає Раду визнати неконституційним протокол, підписаний Єрмаком у Мінську

Депутатська фракція політпартії "Голос" закликає парламенту винести на розгляд позачергового засідання проект постанови, ініційований політсилою, щодо визначення підписаних 11 березня в Мінську документів про переговори такими, що суперечать Конституції та українським законам.

14 березня 2020

13 березня 2020

Представники ОРДЛО підписали у Мінську протокол як спостерігачі - Єрмак

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що представники ОРДЛО підписали протокол засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 11 березня, в якому йдеться про створення Консультативної ради, як спостерігачі.

12 березня 2020

11 березня 2020

Єрмак у Мінську обговорив обмін полоненими

У Мінську відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі за участі керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака.

26 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}