Київ спрямує на розвиток туризму 219 мільйонів гривень

Київ спрямує на розвиток туризму 219 мільйонів гривень

Укрінформ
Депутати Київської міської ради затвердили цільову програму розвитку туризму Києва на 2019-2021 роки.

Відповідне рішення ухвалено на пленарному засіданні 18 грудня, повідомляє прес-служба Київради. 

Згідно з документом, загальний обсяг коштів, необхідних для реалізації програми, становить 219 мільйонів гривень. З них гроші міського бюджету – 199,5 мільйона, решта 19,5 мільйона гривень – кошти інших джерел.

"Протягом трьох наступних років ми будемо працювати над підвищенням конкурентоспроможності туристичного сектору столиці, а саме покращенням рівня якості послуг, що надаються туристам. Також робимо акцент на промоції іміджу столиці України як безпечного міста з гарним сервісом та невисокими цінами на відпочинок і харчування. Ми бачимо розвиток Києва як туристичного хабу", – зазначив начальник управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

Згідно з даними управління туризму, торік Київ відвідало 1,6 мільйона іноземних туристів. Цьогоріч – уже 1,8 мільйона осіб. Йдеться як про внутрішніх гостей, так і гостей із-за кордону.

Читайте також: Київ визначився зі своїми головними туристичними маршрутами й локаціями

Враховуючи тенденцію зі збільшення туристичних потоків та системне виконання заходів Міської цільової програми розвитку туризму, в Київраді очікують, що українську столицю уже 2019 року відвідають 5 мільйонів туристів (як внутрішніх, так й іноземних), у 2020-му – 5,5 мільйона, у 2021-му – 6 мільйонів туристів.

Згідно з розрахунками, представленими в програмі, бюджет міста Києва у 2021 році отримає понад 33 млн грн туристичного збору. Це перевищує показник 2016 року в 1,8 разу.

Нині, за даними досліджень, кожен іноземець у Києві витрачає в середньому 3200 гривень (100 євро) на день. Внутрішній турист – 700 гривень.

Міську цільову програму розвитку туризму Києва на 2019-2021 роки підтримали 69 депутатів, додали в Київраді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-