Укрзалізниця запускає нові безпересадкові вагони Київ-Вроцлав

Укрзалізниця запускає нові безпересадкові вагони Київ-Вроцлав

Укрінформ
"Укрзалізниця" розширює мережу міжнародних маршрутів, з 8 грудня  у складі поїздів № 749/51-52/750 курсуватимуть нові безпересадкові вагони Київ-Вроцлав.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниця".

"8 грудня розпочнуть курсувати нові безпересадкові вагони Київ – Вроцлав. Загалом у новому графіку пасажирського руху у зв’язку зі збільшенням попиту курсуватиме 40 міжнародних поїздів, із них 20 до країн Європи", - йдеться у повідомленні.

Безпересадковий вагон Київ – Вроцлав у складі поїздів № 749/51-52/750 відправлятиметься зі столиці України з 8 грудня щоденно о 14:07 та прибуватиме до Вроцлава наступного дня об 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 та прибуватиме до Києва наступного дня о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть із зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків та Люблинець.

 Як повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця"  Євген Кравцов, крім того, у новому графіку руху пасажирські поїзди курсуватимуть до низки важливих туристичних та бізнесових центрів Європи. Зокрема, до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухареста, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інших.

За його словами, попит на залізничні перевезення до країн ЄС зростає, тому Укрзалізниця розвиває міжнародне сполучення. «За 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла 389,1 тис. пасажирів до країн ЄС – це майже у 2 рази перевищує відповідні показники минулого року, загалом перевезли на 184 тис. пасажирів більше», – зазначив Кравцов.

Найпопулярнішим напрямком, за інформацією "Укрзалізниці", залишається Київ – Перемишль. У напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 63 %, а поїзд № 705 – на 77%. Загалом за 11 місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 300 тисяч пасажирів до Перемишля тоді як за 11 місяців минулого року лише 150 тисяч.

Читайте також: Укрзалізниця відкриє продаж квитків на "новорічні" поїзди наступного тижня

Великим попитом також користується потяг №67 Київ – Варшава, яким за 11 місяців цього року скористалося майже 27,5 тис. пасажирів. Цей потяг у середньому заповнений на 81%, що на 14 тис. пасажирів більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Як повідомляв Укрінформ,  28 вересня цьогоріч "Укрзалізниця" запустила міжнародний поїзд «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-