Київ визначився з туристичними перспективами на три роки

Київ визначився з туристичними перспективами на три роки

Укрінформ
Столицю України в найближчі три роки планують перетворити на туристичний центр, який стане обов'язковим пунктом подорожі Європою для мандрівників.

Про це йдеться в Міській цільовій програмі розвитку туризму на 2019-2021 роки, затвердженій розпорядженням Київської міської державної адміністрації, повідомляє прес-служба КМДА. 

"Київ часто позиціонується як місто для відвідання на вихідні, але ми прагнемо розширити пропозицію для туристів і подовжити час їхнього перебування в українській столиці. Наша стратегія на три роки – це перетворити Київ на туристичний центр, місто для обов’язкового відвідування подорожуючими Європою, а також "стартовий пункт" для далекомагістральних туристів із країн Азії, які прямують до Європи", – зазначив начальник Управління туризму і промоцій КМДА Антон Тараненко.

За його словами, загальний обсяг ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 219 млн 057 тис. грн, зокрема 199 млн 557 тис. грн із міського бюджету і 19 млн 500 тис. грн із інших джерел – спонсорських коштів, залучених коштів, власних коштів підприємств і банків.

Читайте також: Київ визначився зі своїми головними туристичними маршрутами й локаціями

Мета затвердженої програми – перетворення туризму на одну з найбільш прибуткових галузей економіки Києва. Як зазначається у пояснювальній записці до розпорядження, це дасть змогу збільшити дохідну частину бюджету Києва за рахунок податкових та валютних надходжень, залучити інвестиції, збільшити кількість робочих місць, а також створити сприятливі умови для відпочинку та зміцнення здоров’я жителів і гостей міста за умов збереження і раціонального використання культурно-історичної та природної спадщини Києва.

У КМДА переконані, що виконання програми сприятиме розвитку туристичної інфраструктури, поліпшенню іміджу міста, зростанню туристичних потоків і середньої тривалості перебування туристів у місті, припливу інвестицій у туристичну галузь.

"Київ – потужний історичний і культурний центр, на території нашого міста розташовано більше 2 тисяч пам’яток історії та культури, із них 39 пам’яток світового значення. У Києві понад 100 музеїв, а туристичною діяльністю займаються більше 2500 підприємств – близько 24% від загальної кількості підприємств туристичної галузі в Україні. Такий величезний потенціал потрібно розвивати і посилювати", – наголосив заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-