Нацпарк "Білобережжя Святослава" впорядкують за 1,5 мільйона гривень

Нацпарк "Білобережжя Святослава" впорядкують за 1,5 мільйона гривень

648
Ukrinform
Національний природний парк "Білобережжя Святослава" (Кінбурнська коса) на Миколаївщині отримав 1,5 млн гривень з держбюджету для встановлення пропускних пунктів, шлагбаумів та інших заходів, які дадуть змогу впорядкувати перебування туристів на заповідній території.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Андрій Вадатурський.

"У липні ми звернулися до міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, виклавши основні проблемні питання роботи парку: погана матеріально-технічна база, відсутність достатньої кількості інспекторів, низька оплата праці персоналу тощо. В таких умовах й при постійному зростанні кількості відвідувачів забезпечити необхідний контроль охорони природи заповідника було неможливо. Потрібні були негайні кроки, які уряд підтримав і ось днями НПП "Білобережжя Святослава" отримав близько 1,5 млн гривень", - написав парламентар.

За його словами за ці кошти проведуть низку заходів: обладнання двох контрольно-пропускних пунктів – на межі з Херсонською областю й Римбівського (неподалік від морського причалу), встановлення сміттєзбірників для роздільного збору сміття та шлагбаумів, попереджувальних проїзних, інформаційно-охоронних знаків й аншлагів.

Читайте також: Профільний комітет ВР підтримав ідею надати курорту Куяльник статус державного

Крім того, на окремих ділянках біля рекреаційних пунктів буде розміщено чотири фотопастки з метою фіксації можливих порушень з боку водіїв. А ще придбають радіостанції для оперативного зв’язку чергових на КПП зі службою держохорони парку, враховуючи неякісний мобільний зв’язок.

Півострів Кінбурнська коса цінителі прозвали "миколаївськими Багамами". Наразі тут є 23 кілометри незабудованого морського узбережжя зі сліпучо-білим дніпровським піском. У 2009 році тут створено Національний природний парк  "Білобережжя Святослава".

В 2018 році тут вперше було визначено п'ять рекреаційних пунктів, які можуть приймати туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-