Профільний комітет ВР підтримав ідею надати курорту Куяльник статус державного

Профільний комітет ВР підтримав ідею надати курорту Куяльник статус державного

Укрінформ
Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму підтримав ініціативу голови Одеської облдержадміністрації щодо присвоєння Куяльнику статусу курорту державного значення.

Про це повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на очільника Одещини Максима Степанова, який взяв участь у засіданні комітету.

"Мені дуже приємно, що цей законопроект був одноголосно схвалений на засіданні Комітету Верховної Ради. Наступна дія – винесення проекту в сесійну залу ВР і вже прийняття у вигляді закону. Я і в подальшому наполегливо цим займатимусь, адже моя мета - Куяльник якомога швидше має набути статусу курорту державного значення", - зазначив Степанов.

За його словами, збереження цього курорту та його розвиток є важливою справою, бо він є унікальним на території України і "нічим не поступається Мертвому морю".

Читайте також: Куяльник: морська "перлина" без оправи

На думку Степанова, ухвалення проекту закону допоможе, зокрема, захистити унікальні лікувальні ресурси оздоровниці, а також будуть надійно захищені інтереси потенційних інвесторів. Представники малого та середнього бізнесу матимуть нагоду вкладати кошти в розвиток туристичної інфраструктури на цій території, що сприятиме розвитку оздоровчого туризму в регіоні.

У квітні голова Одеської ОДА звернувся до керівників фракцій Верховної Ради щодо ухвалення законопроекту "Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення". У червні проект було зареєстровано у Верховній Раді.

Куяльницький лиман - унікальне родовище мулових грязей та ропи. Його властивості порівнюють з Мертвим морем. До категорії лікувальних віднесено й Куяльницьке родовище мінеральних вод. Природні ресурси дають змогу проводити лікування та профілактику широкого спектру захворювань - від травм опорно-рухового апарату до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-