В один із найстаріших університетських музеїв Європи пустять туристів

В один із найстаріших університетських музеїв Європи пустять туристів

746
Ukrinform
Зоологічний музей біологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка відкриють для гостей під час проведення "Днів науки", які стартують 10 листопада.

Про це повідомляє "Твоє місто"

"Зоологічний музей ЛНУ – один з найстаріших університетських музеїв Європи. Тут зібрана велика колекція, що розказує, серед іншого, про рідкісні та зниклі види. Окрім огляду експозиції, працівники музею пропонують відвідати лекцію "Найдивовижніші комахи світу" і лекцію з демонстрацією "Цікаві "не цікаві" нематоди", – йдеться в публікації.

У цей день, 10 листопада, заходи організують також Лабораторія обміну речовин імені Гжицького, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Інститут біології тварин НААН. Під час лекцій та демонстрацій можна буде поспілкуватися з українськими дослідниками та отримати від них відповіді на свої запитання.

Читайте також: Унікальні речі воїна-кімерійця показали у Львові

Мета "Днів науки" – продемонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю. Програма "Днів науки" розрахована на найширшу аудиторію. Всі заходи – безкоштовні.

Фото: Твоє місто

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-