Вінниця кличе на "Екскурсії для душі"

Вінниця кличе на "Екскурсії для душі"

851
Ukrinform
У Вінниці для містян, які хочуть краще пізнати своє місто, запровадили авторський пізнавальний проект "Екскурсії для душі".

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила менеджер туристичної  агенції "Віатур Вінниця" Ксенія Чуракіна.

"Це наш авторський проект, він для вінничан про рідне місто. Це цикл екскурсій, тривалістю від 2 до 5 годин вулицями Вінниці. Городяни проходять ними кожного дня, не здогадуючись, які цікаві люди тут жили і непересічні події відбувалися. Люди нам телефонують і охоче записуються на ці мандрівки", - повідомила Чуракіна.

За її словами, в межах проекту городянам пропонують екскурсії на різні теми: "Смачна Вінниця", "Таємниці Вінниці" тощо.

Читайте також: На Вінниччині з'явиться креативний простір «Меридіан «Щедрик»

А найближчих вихідних вінничан та гостей міста запрошують на подорож Вінницею ХХ століття "Люди і долі". Під час прогулянки центральною вулицею міста – Соборною – екскурсоводи розкажуть, чому робота міського ліхтарника була дуже важкою, які кримінальні події трапилися у Вінниці й прогриміли на всю Україну, чим прославився вінницький Шерлок Холмс, і чому "побили горщики" відомі вінницькі адвокати. А також розсекретять відомості, на чому заробили свої капітали найбагатші люди міста.

Кожна з екскурсій проекту передбачає дегустацію місцевих смаколиків. Так, під час тематичної прогулянки "Люди і долі" мандрівникам "у часі"  не тільки покажуть, де колись пили вінницький "спотикач", а й запропонують скуштувати цього напою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-