Львівщина похвалилася зростанням кількості туристів

Львівщина похвалилася зростанням кількості туристів

Укрінформ
Сума туристичного збору у Львівській області, сплаченого від початку 2018 року, збільшилася на 22%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. 

Про це розповіла голова Управління туризму і курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака в інтерв’ю Zruchno.Travel

"На жаль, на сьогоднішній день фактично неможливо назвати точну цифру, кажучи про туристичний потік. Але, орієнтуючись на суму туристичного збору, можна сміливо говорити про значне збільшення числа туристів. Так, за станом на перше жовтня 2018 року, ми отримали 9,5 мільйонів гривень турзбору, що на 22% більше, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року (7,4 мільйона). Нагадаю, що в 2016 році за аналогічний період ми зібрали 5,7 мільйона, а в 2015 – 3,9 мільйона", – уточнила Табака.

Вона також зазначила, що гарна погода дасть змогу продовжити туристичний сезон в регіоні й порадила гостям Львівщини відправитися в експедиційні тури.

Читайте також: Туристичні маршрути дерев'яними церквами проклали на Львівщині

"Осінь – це час різних фестивалів у Львові: від фестивалю кави до фестивалю сиру й вина. Звичайно, залишаються в ТОПі на цей період Карпати і Яворівщина – зокрема, Яворівський національний природний парк. У цей час природа на Львівщині настільки різноманітна й барвиста, що вже просто милуючись і спостерігаючи, можна отримати масу вражень і відчути себе відпочилим. Восени особливо популярні експедиційні тури, які передбачають спостереження за птахами, відвідування особливо мальовничих локацій; а також фотополювання", – сказала Наталія Табака.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-