Lufthansa збільшила пасажиропотік на українських рейсах на 14%

Lufthansa збільшила пасажиропотік на українських рейсах на 14%

Укрінформ
Група авіакомпаній Lufthansa Group за вісім місяців 2018 року збільшила пасажиропотік на рейсах до/з України на 14%. Безпосередньо з України кількість мандрівників зросла на 19%.

Про це під час прес-конференції у Києві сказав генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У січні-серпні 2018 року Lufthansa збільшила пасажиропотік на рейсах до України чи з України на 14% - до 551,02 тис. пасажирів", - зазначив Койнзак.

За його словами, безпосередньо з України пасажиропотік збільшився на 19%.

Трьома найпопулярнішими напрямками з України від Lufthansa Group наразі є Сполучені Штати, Іспанія та Франція.

Зокрема, обсяг пасажиропотоку з України в Азіатсько-Тихоокеанський регіон збільшився на 31,3%. Найбільш популярними напрямками стали Гонконг та Китай (Шанхай, Пекін).

Читайте також: Brussels Airlines виходить на український ринок

Пасажиропотік в європейському напрямку зріс на 26%. Найбільш популярними напрямками тут стали Іспанія (Барселона), Франція (Ніца та Париж), Австрія та Швейцарія.

Крім того, на 5,8% зріс пасажиропотік до Близького і Середнього Сходу. На 15,4% зафіксовано зростання пасажиропотоку до Південної Америки (Канкун, Ріо-де-Жанейро).

Водночас знизилася популярність такого напрямку, як Північна Америка, пасажиропотік зменшився на 4,5%, а також Африка - пасажиропотік зменшився на 8,8%. Найбільш популярними напрямками у цих регіонах стали відповідно Нью-Йорк, Маямі, Лос-Анджелес та Мехіко, а також Марракеш, Касабланка та Йоганнесбург.

Читайте також: МАУ відкриє рейси до Ізміра, Софії та Бухареста

В Україну 2018 року авіалінії Lufthansa Group збільшили пасажиропотік на 9,2%.

Найчастіше в Україну прилітали пасажири з Європи (67% рейсів), Північної Атлантики (29% рейсів), Далекого Сходу (2% рейсів), Африки (1% рейсів), Південної Америки (0,7% рейсів) та Близького і Середнього Сходу (0,3% рейсів).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-