Брюссель

16 травня 2022


Кулеба під час візиту до Брюсселя говоритиме про санкції, зброю і кандидатський статус для України

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час візиту до Брюсселя просуватиме шостий пакет санкцій ЄС, постачання зброї та надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

10 травня 2022


Єврокомісія виділила €25 мільйонів на підтримку українських дослідників, які опинилися у ЄС

Європейська Комісія виділила 25 мільйонів євро для програми підтримки українських дослідників та пошукувачів наукових ступенів, що були вимушені залишити Україну через російську агресію.

06 травня 2022

04 травня 2022


Ткаченко і мер Брюсселя обговорили допомогу у відновлені української культурної спадщини

Міністр культури та інформаційної політики України і мер Брюсселя обговорили допомогу у відновлені української культурної спадщини, яка постраждала внаслідок російської агресії.

03 травня 2022

27 квітня 2022

22 квітня 2022


У Брюсселі біля представництва ФРН провели акцію на підтримку України

Біля постійного представництва Німеччини при ЄС у Брюсселі активісти української діаспори та європейських неурядових організацій вимагали припинити закупівлі російських енергоносіїв та надати Україні важку зброю.

12 квітня 2022

07 квітня 2022

29 березня 2022

25 березня 2022


Діаспора під час саміту ЄС в Брюсселі вимагала мирного неба для українців

Під час зустрічі глав держав та урядів країн Євросоюзу, які 24-25 березня обговорювали насамперед жорстоку агресію путінської росії проти України, українська діаспора влаштувала масові акції солідарності.

24 березня 2022


У Брюсселі президент СКУ закликав НАТО до рішучості та зустрівся з українською громадою

Президент Світового конґресу українців (СКУ) Павло Ґрод, перебуваючи з візитом у Брюсселі напередодні саміту лідерів країн НАТО, засідання Ради Європи та зустрічі лідерів G7, закликав світову спільноту надати Україні необхідну допомогу та озброєння для відсічі агресії рф.

21 березня 2022

17 березня 2022


У будівлі Європарламенту в Брюсселі відкрили "Український хаб"

У Брюсселі в четвер відбулася церемонія відкриття «Українського хабу», який розміщується в одній із будівель Європейського парламенту та буде відкритим для всіх українських громадських організацій Бельгії та для всіх європейців, які вболівають за долю України у ці важкі часи боротьби проти російської агресії.

15 березня 2022

14 березня 2022

03 березня 2022

22 лютого 2022


У Брюсселі відбудеться надзвичайне засідання комісії Україна-НАТО

У брюссельській штаб-квартирі НАТО сьогодні, 22 лютого, відбудеться надзвичайне засідання Комісії Україна-НАТО (КУН), яке буде присвячено розгляду ситуації, що склалася після рішення РФ визнати самопроголошені «Л/ДНР».

21 лютого 2022


Деескалація навколо України: Кулеба назвав найоптимальніший формат перемовин

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає саміт пʼятьох постійних членів Ради Безпеки ООН плюс Україна, Німеччина та Туреччина найбільш оптимальним форматом для ведення дискусії про деескалацію та формування нових гарантій безпеки.


Проєкт Укрінформу «По цимбалах з Романом Цимбалюком»: Чого чекати від Брюсселя

Зустрічайте черговий випуск передачі «По цимбалах з Романом Цимбалюком». Цього разу - розмова з власним кореспондентом Укрінформу в Бельгії Дмитром Шкурком про те, як ЄС і НАТО проходять «перевірку Україною».

19 лютого 2022

15 лютого 2022


Рішення Бухарестського саміту НАТО щодо України та Грузії залишаються чинними - Столтенберг

Рішення бухарестського саміту НАТО 2008 року щодо майбутнього членства в НАТО України та Грузії, залишаються чинними, і союзники по Альянсу не піддають сумніву право кожної суверенної держави приймати власні рішення щодо шляхів забезпечення безпеки.

10 лютого 2022

02 лютого 2022

25 січня 2022


Армія, безпека та стандарти НАТО: що обговорила делегація Ради у Брюсселі

Делегація ВР, яка взяла участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО, що відбулася у штаб-квартирі НАТО минулого понеділка, відчула солідарність з Україною з боку парламентарів країн-членів Альянсу, та подякували колегам за послідовну підтримку України у її протистоянні новим загрозам із боку РФ.

23 січня 2022


У Брюсселі десятки тисяч людей протестували через примусову вакцинацію та QR-коди

Десятки тисяч європейців, громадян різних країн Європейського Союзу, зібралися сьогодні у Брюсселі для проведення демонстрації протесту проти коронавірусних обмежень та примусової вакцинації, що запроваджена у ряді європейських країн.

20 січня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-