Брюссель

07 лютого 2023


Українці воюють не тільки за свою свободу, а й за світові цінності - Боррель

Україна на полі бою відстоює не лише власну свободу і незалежність, а й універсальні цінності, світовий порядок, що заснований на правилах, тож весь світ має усвідомлювати природу, витоки та справжні наслідки агресивної війни, яку росія розв’язала проти України.

03 лютого 2023

21 грудня 2022


На різдвяному ярмарку у Брюсселі презентували українські страви

Посольство разом з українською громадою в Бельгії презентували стенд української традиційної кухні на різдвяному фестивалі «Schuman Lights Up», де Польща, Нідерланди, Португалія, Румунія, Шотландія, Уельс, Іспанія, Болгарія також представили свої традиційні страви.

14 грудня 2022

08 грудня 2022


Міністри закордонних справ ЄС у понеділок обговорять агресію рф проти України

У понеділок, 12 грудня, у Брюсселі відбудеться зустріч Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, одним з головних пунктів порядку денного буде ситуація в Україні та заходи реагування на російську агресію.

06 грудня 2022


Експерти Люблінського трикутника презентували у Брюсселі спільну доповідь щодо дезінформації рф

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова звернулася онлайн до учасників форуму Україна-ЄС «Протидія російським фальшивим наративам», який проходить 6 грудня у Брюсселі.

11 листопада 2022

12 жовтня 2022


Кондратюк разом зі спікерками парламентів країн ЄС відкрили у Брюсселі виставку «Українські жінки»

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк разом зі спікерками європейських парламентів відкрили у Брюсселі виставку Сейму Республіки Польща "Українські жінки".

11 жовтня 2022


Шлях України до ЄС: Кондратюк у Брюсселі обговорила виконання рекомендацій Єврокомісії

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк обговорила з заступником керівника групи підтримки України в Єврокомісії Георгом Зіглером питання виконання Україною семи основних рекомендацій ЄК та процес адаптації законодавства до європейських директив і стандартів.

26 вересня 2022


У Брюсселі обговорили гуманітарну допомогу Україні для проходження зими

У Брюсселі відбулася зустріч офіційних осіб високого рівня з метою обговорення шляхів гуманітарної підтримки України, цивільна інфраструктура якої зазнала серйозних руйнувань унаслідок російської агресії, у контексті проходження зимового періоду.

15 вересня 2022

09 вересня 2022


Після візиту до Києва Блінкен їде у Брюссель – про що говоритиме

Ситуація навколо Запорізької АЕС, зернова угода, продовження всіх видів підтримки Української держави, а також гуманітарні наслідки російського вторгнення в Україну стануть одними з основних тем, які держсекретар США Ентоні Блінкен планує порушити в Брюсселі.

08 вересня 2022


ЄС вимагає пояснень від білорусі через затримання у Мінську європейського дипломата

ЄС викликав «на килим» тимчасового повіреного у справах білорусі в Брюсселі після затримання у Мінську представниці дипломатичної делегації ЄС, яка була присутньою на політичному судовому процесі проти представників білоруської опозиції.

07 вересня 2022

05 вересня 2022

26 липня 2022

23 липня 2022


У Брюсселі відкрилася українська виставка «Захоплений будинок» про жахи війни

У Брюсселі за сприяння представництва України при ЄС відкрилася виставка «Захоплений будинок», яка зібрала твори українських митців, народжені у передчутті війни, або вже після початку неспровокованого та жорстокого вторгнення російських загарбників в Україну в лютому 2022 року.

22 липня 2022

20 липня 2022


У Брюсселі відкрили виставку картин, що стала символом солідарності ЄС з Україною

У Брюсселі за сприяння Європейської служби зовнішніх дій та Єврокомісії, а також завдяки добрій волі уряду Бельгії та керівництва Брюссельського королівського музею мистецтв та історії відкрилася виставка українських художників «Розгорнуті пейзажі». 

29 червня 2022

23 червня 2022


Лідери ЄС проводять широку дискусію щодо України – джерело

Лідери ЄС проводять у ці години широку дискусію щодо ситуації в Україні та продовжують обговорення політики стосовно Західних Балкан, яка розпочалася сьогодні зранку під час зустрічі з лідерами країн цього регіону.

22 червня 2022


російська агресія проти України та розширення ЄС – ключові теми Брюссельського саміту

Ключовими темами дводенної зустрічі глав держав та урядів країн Євросоюзу, що розпочнеться завтра у Брюсселі, будуть російська агресія проти України та її наслідки для світової економіки, а також надання Україні і Молдові статусу кандидатів на входження до ЄС.

12 червня 2022


У Брюсселі пройшла акція на підтримку надання Україні статусу кандидата в ЄС

Напередодні оприлюднення висновку Єврокомісії щодо заявки України на вступ до ЄС активісти провели у Європейському кварталі Брюсселя акцію на підтримку надання Україні статусу країни-кандидата.

11 червня 2022


Активісти у Брюсселі сформують живий ланцюг на підтримку євроінтеграції України

Напередодні оприлюднення висновку Єврокомісії щодо заявки України на вступ до ЄС активісти проведуть у Європейському кварталі Брюсселя акцію на підтримку надання Україні статусу країни-кандидата.

05 червня 2022


В Українському хабі Брюсселя представили місто-герой Ірпінь

В Українському громадському хабі в Брюсселі відбулася виставка «Непереможний Ірпінь», яка розповідає про героїчну боротьбу міста проти російських загарбників та зусилля містян і міжнародних партнерів з відновлення зруйнованого житла та соціальної інфраструктури.

03 червня 2022


Єврокомісія створила бізнес-платформу для вивезення українського зерна

Єврокомісія продовжує шукати найефективніші способи вивезення заблокованого росією в українських портах зерна сухопутними шляхами і створила бізнес-платформу для контактів представників європейської логістики з українськими зернотрейдерами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-