Одеса готується прийняти тримільйонного туриста

Одеса готується прийняти тримільйонного туриста

Укрінформ
В Одесі найближчим часом встановлять рекорд за кількістю туристів з різних міст світу.

Про це заявила директор департаменту культури та туризму Одеської міськради Тетяна Маркова, повідомляє "Одеса-медіа"

"Ми ось-ось чекаємо тримільйонного туриста. Сподіваємося, його не зупинять жодні природні або економічні катаклізми", - зазначила Маркова.

За її словами, останні кілька років у місті спостерігається тенденція щодо збільшення кількості туристів, як з України, так і з-за кордону.

Так, 2016 року Одесу відвідало 2 мільйони 100 тисяч гостей, а торік уже 2,5 мільйона. Тож цьогоріч місто впевнено йде на рекорд.

Читайте також: В Одесі туристи можуть побачити вітражного кота

Директор департаменту культури та туризму розповіла, що останнім часом активно проводяться рекламні кампанії в Україні і за кордоном. Зокрема, на вулицях Києва, Львова, Запоріжжя, Дніпра і Харкова було встановлено банери зі слоганом "Хочу в Одесу". Крім того, цьогоріч уперше такі плакати розмістили за кордоном - в Празі, Берліні та Балтійських країнах. Також Одесу рекламують на різних міжнародних туристичних виставках в Європі та Азії.

За словами Маркової, планується залучити до Одеси нові європейські турфірми, зокрема, зі Скандинавії і Болгарії.

"Ця робота вже дала перші позитивні результати, і наше чудове місто з кожним роком пізнають усе більше. Наприклад, у нас збільшився відсоток кількості іноземних туристів від загального числа приїжджих. Одеса завжди славилася гостинністю, і ми запрошуємо жителів України та гостей з-за кордону до нашого сонячного міста біля моря", - додала Маркова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-