Морська вода на Одещині безпечна для купання – МОЗ

Морська вода на Одещині безпечна для купання – МОЗ

Укрінформ
Працівники МОЗ перевірили на відповідність санітарно-мікробіологічним нормативам морську воду біля узбережжя Одещини – аналізи проб підтвердили безпечність морського водокористування.

Такі результати досліджень оприлюднили в понеділок, 27 серпня, в ДУ "Одеський обласний лабораторний центр" Міністерства охорони здоров'я України. 

"З метою моніторингу з об’єктів зовнішнього середовища відібрано 96 проб, у тому числі вода морська – 33 проби; вода лиманна - 27 проб; вода стічна - 36 проб. З них 24 проби води інфекційних стаціонарів. "Неепідемічні вібріони" не виділено", - повідомили в лабораторному центрі МОЗ.

Читайте також: У Маріуполі рекомендують обмежити купання на одному з пляжів

Що ж до якості питної води, то зазначається, що на санітарно-мікробіологічні показники в області відібрано 467 проб, на санітарно-хімічні - 349 проб. Частина з них не відповідають вимогам ДСанПіН. Для вжиття відповідних заходів інформація про виявлені нестандартні проби питної води направлена до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, головам РДА, міським та сільським головам і керівникам водопостачальних підприємств та організацій.

За даними Гідрометеопоста, температура води біля узбережжя Одеси станом на 27 серпня становить 24С. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-