Ryanair значно обмежить перевезення ручної поклажі

Ryanair значно обмежить перевезення ручної поклажі

2954
Ukrinform
Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair оголосила про запровадження значних обмежень на безкоштовне перевезення ручної поклажі на своїх рейсах з 1 листопада 2018 року.

Нові правила почнуть діяти для всіх бронювань і передбачають, що пасажири, які не сплатили послугу пріоритетної посадки, зможуть провозити безкоштовно лише один невеликий предмет ручної поклажі, повідомляє avianews.com.

Габарити невеликого предмета, який можна брати в салон літака, буде збільшено з 35х20х20 см до 40х20х25 см. Водночас нові контрольні рамки в аеропортах будуть розраховані з запасом на предмети з габаритами до 42х20х30 см.

Після запровадження нових правил пасажири, які захочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, сплативши за послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро під час бронювання квитка. Якщо збори оплачуються після купування квитка, їхній розмір збільшується до 8 і 10 євро відповідно.

У першому випадку пасажир зможе взяти великий предмет ручної поклажі в салон літака, у другому – чемодан необхідно буде здати на стійці реєстрації.

Читайте також: Поради від Укрінформу: як дешево купити авіаквиток

Зараз Ryanair дозволяє всім пасажирам безкоштовно провозити з собою основний предмет ручної поклажі з габаритами до 55х40х20 см і вагою до 10 кг і особисту річ з габаритами до 35x20x20 см без обмеження за вагою. Однак основний предмет ручної поклажі пасажирів, які не сплатили за послугу пріоритетної посадки, перевозиться безкоштовно в багажному відсіку літака.

Мандрівники, які купили квиток до 1 вересня 2018 року, в разі незгоди з новими правилами зможуть повернути гроші за бронювання за процедурою вимушеного повернення.

У Ryanair зміну умов перевезення речей аргументують тим, що нинішня політика щодо ручної поклажі призводить до затримок і не дає змогу забезпечити короткі 25-хвилинні розвороти повітряних суден між рейсами.

Фото: Ryanair

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>