Ryanair значно обмежить перевезення ручної поклажі

Ryanair значно обмежить перевезення ручної поклажі

Укрінформ
Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair оголосила про запровадження значних обмежень на безкоштовне перевезення ручної поклажі на своїх рейсах з 1 листопада 2018 року.

Нові правила почнуть діяти для всіх бронювань і передбачають, що пасажири, які не сплатили послугу пріоритетної посадки, зможуть провозити безкоштовно лише один невеликий предмет ручної поклажі, повідомляє avianews.com.

Габарити невеликого предмета, який можна брати в салон літака, буде збільшено з 35х20х20 см до 40х20х25 см. Водночас нові контрольні рамки в аеропортах будуть розраховані з запасом на предмети з габаритами до 42х20х30 см.

Після запровадження нових правил пасажири, які захочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, сплативши за послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро під час бронювання квитка. Якщо збори оплачуються після купування квитка, їхній розмір збільшується до 8 і 10 євро відповідно.

У першому випадку пасажир зможе взяти великий предмет ручної поклажі в салон літака, у другому – чемодан необхідно буде здати на стійці реєстрації.

Читайте також: Поради від Укрінформу: як дешево купити авіаквиток

Зараз Ryanair дозволяє всім пасажирам безкоштовно провозити з собою основний предмет ручної поклажі з габаритами до 55х40х20 см і вагою до 10 кг і особисту річ з габаритами до 35x20x20 см без обмеження за вагою. Однак основний предмет ручної поклажі пасажирів, які не сплатили за послугу пріоритетної посадки, перевозиться безкоштовно в багажному відсіку літака.

Мандрівники, які купили квиток до 1 вересня 2018 року, в разі незгоди з новими правилами зможуть повернути гроші за бронювання за процедурою вимушеного повернення.

У Ryanair зміну умов перевезення речей аргументують тим, що нинішня політика щодо ручної поклажі призводить до затримок і не дає змогу забезпечити короткі 25-хвилинні розвороти повітряних суден між рейсами.

Фото: Ryanair

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-