Ryanair

05 липня 2021

24 червня 2021


Євросоюз запровадив проти Білорусі нові санкції

Європейський Союз оголосив про застосування нових санкцій проти режиму Білорусі за його дії проти громадянського суспільства, утиски на адресу опозиції, а також за акт повітряного піратства із примусовою посадкою літака Ryanair у Мінську для арешту незалежного журналіста.

06 червня 2021

04 червня 2021

03 червня 2021


Захоплення літака Ryanair і затримання Протасевича – Рада засудила дії режиму Лукашенка

Верховна Рада затвердила заяву із засудженням протиправних дій влади Республіки Білорусь щодо примусової посадки літака компанії Ryanair та закликала білоруську владу негайно звільнити Романа Протасевича і всіх політичних в’язнів.

01 червня 2021

31 травня 2021

29 травня 2021


США оголосили про комплекс обмежень, що вводяться проти Білорусі

США назвали «прямим порушенням міжнародних норм» дії режиму Лукашенка щодо примусової посадки цивільного літака Ryanair, арешт опозиційного журналіста та оголосили про комплекс обмежень з американського боку проти Білорусі.

28 травня 2021

27 травня 2021


У Швейцарії підтвердили, що лист про «мінування» Ryanair дуже запізнився

Швейцарський провайдер Proton Technologies AG підтвердив, що повідомлення про мінування літака Ryanair, на якому летів білоруський опозиційний блогер Роман Протасевич, було надіслано після розвороту авіасудна в напрямку Мінська.


Пілотам Ryanair повідомили про «бомбу» раніше, ніж білоруські диспетчери отримали листа - ЗМІ

Передбачуваного електронного листа, відправленого «представником ХАМАС» у мінський аеропорт із загрозою вибуху літака Ryanair отримали майже через пів години після того, як диспетчери попередили екіпаж про нього.


Держдеп США радить американцям не відвідувати Білорусь

Держдеп США в середу в оновленій версії рекомендацій, що стосуються Білорусі, порадив співвітчизникам не їздити до цієї країни або ж при плануванні поїздок пам'ятати про недавній інцидент з літаком Ryanair у Мінську.


Президент Австрії назвав примусову посадку літака Ryanair повітряним піратством

Федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен назвав абсолютно неприйнятним інцидент з примусовою посадкою літака Ryanair у Мінську, що слід розцінювати як акт повітряного піратства.

26 травня 2021


Затриманий у Мінську лайнер не подавав сигналів про небезпеку, коли летів над Україною

Рейс авіакомпанії Ryanair із Афін до Вільнюса 23 травня перебував 25 хвилин у повітряному просторі України, за цей час повідомлень про нестандартну ситуацію на борту літака та запитів на зміну плану польоту до українських органів не надходило.

25 травня 2021


Перехоплення літака з Протасевичем має розслідуватись у різних форматах – ООН

Розслідування щодо перехоплення літака авіакомпанії Ryanair у Білорусі й арешт опозиційного журналіста Романа Протасевича та його подруги Софії Сапеги має проводитися «в різних форматах» та із залученням білоруської сторони.


США зробили заяву в ОБСЄ щодо примусової посадки Ryanair у Мінську

Усі причетні до інциденту з примусовою посадкою літака Ryanair у Мінську мають бути притягнуті до відповідальності, а білоруська влада повинна негайно звільнити знятого з рейсу журналіста Романа Протасевича та його супутницю Софію Сапегу.


Столтенберг схвалює реакцію ЄС на перехоплення літака Білоруссю

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав нові заходи проти Білорусі, що були в понеділок погоджені на рівні Європейської Ради, та закликав владу Білорусі негайно звільнити журналіста Романа Протасевича та затриману разом з ним Софію Сапегу, які були захоплені у неділю в Мінську після примусового приземлення цивільного літака Ryanair.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-