На 10 морських курортах України запустили 4G

На 10 морських курортах України запустили 4G

Укрінформ
Телекомунікаційна компанія Vodafone Україна забезпечила 4G покриття 10 морських курортів на узбережжі Чорного і Азовського морів.

Про це Укрінформу повідомили у відділі зовнішніх відносин мобільного оператора.

"Насолоджуватися не тільки сонцем, морем, а й швидкісними стрімами з 4G можна на популярних курортах чотирьох південних областей, а саме - Одеська область: Затока і Кароліно-Бугаз; Запорізька область: Кирилівка та Бердянськ; Херсонська область: Скадовськ, Залізний Порт, Генічеська Гірка, Щасливцеве та Стрілкове; Миколаївська область: Коблево", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні 31% жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернетом четвертого покоління охоплює Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську та Закарпатську області.

Читайте також: Український інтернет - найдешевший у світі

Наприкінці січня в Україні три українські оператори здобули перші ліцензії на 4G. Загальний обсяг отриманих у ході аукціону на 4G коштів у діапазоні 1800 МГц - 5,434 млрд грн. При частоті у діапазоні 2400 МГц сумарно держава отримала за ліцензії понад 2,45 млрд грн. Загалом держава отримала 7,89 млрд грн за 4G.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-