В Україні відновлюють процес присвоєння зірок готелям

В Україні відновлюють процес присвоєння зірок готелям

1110
Укрінформ
Кабмін підтримав рішення щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання).

Про повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

"26 липня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання)", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що ухвалені зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію та оцінку відповідності роботи готелів критеріям якості послуг та сервісу для подальшого присвоєнням категорії від 1 до 5 зірок.

Читайте також: В Україні тестують електронний сервіс класифікації готелів

"Оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів відтепер буде проводитися органами сертифікації, які акредитовані Національним агентством з акредитації України", - наголошують у МЕРТ.

Наявність сертифікатів у готелів допоможе споживачам краще орієнтуватися під час вибору свого розміщення, відтак сприятиме підвищенню добросовісної конкуренції на ринку туристичних послуг та поліпшенню якості туристичного обслуговування споживачів.

Як повідомлялося раніше, Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує відновити процес категоризації готелів та інших об'єктів, призупинений із січня 2018 року в зв'язку з припиненням існування органу сертифікації УкрСЕПРО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-