Стало відомо, чому туристи обирають Львів - 23.07.2018 12:20 — Новини Укрінформ
Стало відомо, чому туристи обирають Львів

Стало відомо, чому туристи обирають Львів

Інфографіка
1069
Ukrinform
У Львові побільшало туристів з Польщі, Білорусі, США, Німеччини й Литви. Більше половини гостей міста приїжджають сюди, щоб відпочити й отримати гарні емоції.

Про це свідчать дані аналізу ринку в’їзних туристів у першій половині 2018 року, які оприлюднив Центр розвитку туризму Львова. 

"До Львова – по відпочинок та гарні емоції. Адже саме це – основна мета приїзду до міста гостей (65,3%)", – йдеться в публікації.

Так, за даними Центрів туристичної інформації, в першому півріччі 2018 року спостерігають приріст кількості іноземних туристів: зокрема, поляків — на 19%, майже вдвічі більше відвідувачів із Білорусі, є зростання кількості американців, німців та литовців на понад 25%. Водночас у готелях Львова фіксують спад кількості туристів із цих країн, які все частіше надають перевагу хостелам та орендованим квартирам.

Гостям Львова подобаються самостійні прогулянки містом та посиденьки у кав’ярнях і ресторанах. Окрім того, вони залюбки відвідують музеї, галереї, виставки та торгово-розважальні центри.

Читайте також: Львівщина ознакує понад 162 кілометри шляхів для активних туристів

1 день у місті в середньому коштує туристу 67 євро, що на 10% менше, аніж торік. Це зумовлено зниженням витрат, власне, українського туриста. Іноземці ж витрачають під час перебування в місті вчетверо більше, ніж українці. Гостюють, в середньому, 4,4 дні. Найдовше у Львові перебувають американці.

Зазначається, що сума туристичного збору, що надходить до міського бюджету Львова, щороку зростає. За 6 місяців 2018 року місто вже отримало 2,8 млн. грн цього податку, що на 32% більше, аніж за аналогічний період попереднього року.

Індекс туристичної привабливості міста та індекс задоволеності туристичними послугами не змінилися і становлять 4,8 та 4,3 відповідно – із максимальних 5. Проте суттєво зросла оцінка екологічної ситуації.

Рекомендуватимуть відвідини міста своїм родичам та друзям 93,3% туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>