Київ приваблює іноземців розважальними заходами

Київ приваблює іноземців розважальними заходами

Інфографіка
747
Укрінформ
Іноземні туристи подорожують до столиці України, щоб відвідувати фестивалі, міжнародні спортивні змагання та інші масові заходи.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook начальник управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко, майже 60% іноземців прибуває в столицю з країн Євросоюзу.

"У період старту туристичного сезону і під час проведення фіналу Ліги чемпіонів і в рамках деяких фестивальних подій Києва ми провели соціологічні дослідження щодо впливу івентів на туриста. В основному ми можемо розуміти, що приїзд на подію – це головна мета подорожі", – підкреслив Тараненко.

Згідно з даними проведеного дослідження, основним джерелом інформації про Україну для туристів є інтернет. У 2018 році майже половина всіх туристів, що відвідали столицю, прибули у складі організованих груп (за 2017 рік – 15,8%).

Читайте також: У київських фонтанів з’явився міні-колега

Іноземці проводять у Києві в середньому близько трьох діб – українські туристи перебувають в столиці приблизно той же час. Як зовнішні, так і внутрішні туристи переважно зупиняються в київських готелях або у друзів і родичів, а харчуються в кафе і ресторанах.

Середні витрати іноземців становлять до 150$ на добу.

Цікаво, що іноземці поставили більш високі оцінки відпочинку в Києві, ніж самі українці. Так, "гостинність місцевих жителів" була оцінена на 4,2 бала (українські туристи – 4,2), "сервіс в місцях туристичного відвідування" – 4,0 (українці – 3,8), "сервіс в місцях розміщення" – 4,0 (українці – 3,3).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-