Франція обмежила доступ до Монблану

Франція обмежила доступ до Монблану

1162
Укрінформ
Франція видала указ, що обмежує доступ до найвищої гори країни Монблан.

За словами чиновників, через надто велику кількість туристів і ризиків, пов'язаних з безпекою, альпіністи не будуть допущені на популярний «Королівський маршрут» піку протягом наступних восьми днів, про це повідомляє агентство BBC.

Також роз'яснюється, що обмеження, введені в суботу, означають, що тільки альпіністам, які можуть довести, що у них вже заброньоване місце у висотному притулку Gouter буде дозволено вирушити на вершину Монблану найлегшим і найбільш відвідуваним маршрутом.

Тимчасові обмеження введені для того, щоб всі альпіністи були забезпечені житлом для ночівлі.

Влада регіону Верхня Савойя заявила, що пропускна здатність притулку на ніч становить 120 осіб, і є ризики «безпеки та громадського порядку».

Читайте також: Альпіністи з Донбасу вирушають підкоряти Казбек – міськрада Краматорська

Монблан з 11 піками, що сягають понад 4000 м над рівнем моря, є найвищим гірським масивом Західної Європи - й складною областю для альпіністів.

Нещодавно виникли побоювання з приводу кількості туристів, які відвідують Монблан влітку, і ризиків, які він представляє для тих, у кого немає досвіду, а також від забруднення, які вони викликають.

У минулому році 15 осіб загинули на підступах до вершини, а в цьому році вже загинули дві людини.

Гора Монблан надзвичайно популярна серед туристів і альпіністів, але це самий смертоносний гірський хребет в Європі, який забирає близько 50 життів щороку.

Фото: GETTY IMAGES

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-