Франція обмежила доступ до Монблану

Франція обмежила доступ до Монблану

Укрінформ
Франція видала указ, що обмежує доступ до найвищої гори країни Монблан.

За словами чиновників, через надто велику кількість туристів і ризиків, пов'язаних з безпекою, альпіністи не будуть допущені на популярний «Королівський маршрут» піку протягом наступних восьми днів, про це повідомляє агентство BBC.

Також роз'яснюється, що обмеження, введені в суботу, означають, що тільки альпіністам, які можуть довести, що у них вже заброньоване місце у висотному притулку Gouter буде дозволено вирушити на вершину Монблану найлегшим і найбільш відвідуваним маршрутом.

Тимчасові обмеження введені для того, щоб всі альпіністи були забезпечені житлом для ночівлі.

Влада регіону Верхня Савойя заявила, що пропускна здатність притулку на ніч становить 120 осіб, і є ризики «безпеки та громадського порядку».

Читайте також: Альпіністи з Донбасу вирушають підкоряти Казбек – міськрада Краматорська

Монблан з 11 піками, що сягають понад 4000 м над рівнем моря, є найвищим гірським масивом Західної Європи - й складною областю для альпіністів.

Нещодавно виникли побоювання з приводу кількості туристів, які відвідують Монблан влітку, і ризиків, які він представляє для тих, у кого немає досвіду, а також від забруднення, які вони викликають.

У минулому році 15 осіб загинули на підступах до вершини, а в цьому році вже загинули дві людини.

Гора Монблан надзвичайно популярна серед туристів і альпіністів, але це самий смертоносний гірський хребет в Європі, який забирає близько 50 життів щороку.

Фото: GETTY IMAGES

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-