Щодоби безвізом з ЄС користуються від 9 до 12 тисяч українців - ДПСУ

Щодоби безвізом з ЄС користуються від 9 до 12 тисяч українців - ДПСУ

1476
Ukrinform
Від початку дії безвізового режиму з Євросоюзом по кінець червня цього року відбувся понад 21 мільйон перетинів кордону до ЄС громадянами України.

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

"Аналіз трафіку українців до країн ЄС свідчить, що безвізовий режим відкрив для українців нові можливості та сприяв збільшенню кількості поїздок до Європейського Союзу. Так, від початку дії безвізу (11 червня 2017 р - ред.) по кінець червня цього року загалом відбувся понад 21 мільйон перетинів кордону до ЄС громадянами України, що на 12% більше, ніж за попередній аналогічний період", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що починаючи з перших днів червня цього року спостерігається стрімке зростання кількості українців, які віддають перевагу безвізовим поїздкам та слідують до країн ЄС виключно з біометричними паспортами без будь-яких відміток. Сприяє цьому туристичний сезон та закінчення в паспортах старого зразка терміну дії віз, які раніше доводилось оформляти.

Читайте також: Українцям роз'яснили нові правила перетину кордону з дітьми

За даними ДПСУ, тільки у червні цього року зафіксовано 221 тисячу поїздок українців за безвізовим режимом, а це в 2,3 рази більше, ніж за перші 30 діб безвізу, коли статистика становила майже 96 тисяч осіб.

Нині кількість громадян, які користуються безвізовим режимом, у середньому становить від 9 тисяч до 12 тисяч осіб за добу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-