Фахівці працюють над брендом "Українські Карпати"

Фахівці працюють над брендом "Українські Карпати"

1308
Ukrinform
В Україні зараз триває напрацювання спільного бренду "Українські Карпати", презентація якого відбудеться в жовтні у Львові.

Про це під час панельної дискусії "Сталий розвиток туризму у Карпатах: від візії до практичного втілення" в межах ІІІ Форуму місцевого розвитку в Трускавці заявив президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга, передає кореспондент Укрінформу.

"Напрацювання спільного бренду зараз триває спільно з обласними державними адміністраціями та туристичними агенціями чотирьох областей", - сказав Ліптуга.

Загалом учасники форуму обговорили розвиток туризму в Карпатах. І перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус наголосив, що облрада ухвалила Програму розвитку гірських територій, яка забезпечує соціально-економічний розвиток карпатського регіону, зокрема туристичної галузі.

Читайте також: Харківщина приваблює туристів новими маршрутами

У свою чергу народний депутат Микола Княжицький презентував проект створення музейно-просвітницького Центру міжкультурного діалогу імені Вінценза в селі Криворівня Верховинського району.

"Кожен район Карпат є особливим, і всюди по-різному живуть люди, але Карпати насправді об’єднують усіх", – сказав він.

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак підкреслив, що у вересні в обласному центрі Закарпаття відбудеться перший кінофорум, присвячений можливостям розвитку Карпат.

"Можна збудувати готель, заасфальтувати до нього дорогу й чекати туриста, але він туди не поїде, тому що шукає ідентичності. Саме тому ми зараз робимо ставку на відродження традицій виноробства в Ужгороді", – повідомив Білак.

Як повідомляв Укрінформ, 21 червня в курортному місті Трускавець Львівської області відкрився ІІІ Форум місцевого розвитку,  на який завітали понад 400 гостей з усієї України та з-за кордону. Захід триватиме три дні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-