Київ збирається прийняти на 2 мільйони туристів більше, ніж торік

Київ збирається прийняти на 2 мільйони туристів більше, ніж торік

753
Ukrinform
Столична влада очікує, що 2018 року місто відвідає 5,8 млн туристів. Це майже на 50% більше, ніж торік.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков. 

"Цього року ми чекаємо, що місто Київ відвідає близько 6 млн туристів: 1,8 млн іноземних і 4 млн внутрішніх. Це на 46% більше, ніж минулого року! Радий констатувати, що кількість гостей нашого міста з кожним роком зростає, і це, в тому числі, завдяки роботі управління туризму в частині промоції столиці як на теренах України, так і за кордоном», – розповів Резніков.

Він нагадав, що торік до столиці України завітало 4,1 млн туристів: близько 1,6 млн іноземних і понад 2,5 млн внутрішніх.

Резніков наголосив, що з огляду на такі події, як фінали Ліги чемпіонів, немалі зусилля були спрямовані на промоцію Києва, яка увінчалася успіхом.

Читайте також: У поліції підрахували, скільки іноземців відвідали Київ на фінал ЛЧ

"Для просування був обраний європейський регіон, а таргетовані були саме ті користувачі європейського сегменту мережі інтернет, які цікавились суміжними темами (Київ, Україна, туризм, фінал Ліги Чемпіонів, відпочинок на вихідних тощо). Було обрано декілька майданчиків для промоції міста Києва: туристичний портал міста Києва (http://visitkyiv.travel) дав нам 852 тис. переглядів сторінок сайту, портал ID-карти туриста KyivPass (http://kyivpass.com) – понад 235 тис. переглядів сторінок сайту", – додав заступник голови КМДА.

Також він повідомив, що туристичній збір за 5 місяців поточного року збільшився на 27%, як порівняти з аналогічним періодом 2017-го, і становить 13,428 млн грн.

"За 5 місяців минулого року ми отримали 10,551 млн від туристичного збору. Вже цьогоріч, за аналогічний період, сума збільшилася на 2,878 млн до 13,428 млн гривень. Це прекрасний показник. Річний план у 30 млн гривень від туристичного збору буде виконаний однозначно", – підсумував Резніков.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-