На Сумщині презентовано мандрівний сайт із цікавинками області

На Сумщині презентовано мандрівний сайт із цікавинками області

8674
Ukrinform
У межах спільного проекту компанії Google та Сумської ОДА "Цифрове перетворення Сумщини" розроблено сайт, на якому всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші місця в Сумській області.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нам приємно, що завдяки активності облдержадміністрації Сумська область стала одним із пріоритетних регіонів цієї компанії, і хочу сказати, що це тільки початок. Ми працювали в кількох напрямках зі своїми партнерами, серед яких - розвиток туризму, проекти щодо забезпечення доступності для маломобільних груп населення, освітні, екологічні програми тощо. Ця співпраця покликана робити промоцію Сумщини не тільки в туристичній сфері, але й у бізнесі”, - зазначив під час презентації сайту "Мандруй Сумщиною" керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

За його словами, цей проект реалізовувався виключно за кошти компанії Google, тобто платники податків Сумщини жодним чином не оплачували його.

Презентуючи результати втілення у життя проекту "Цифрове перетворення Сумщини", директор Google Україна Дмитро Шоломко повідомив, що Сумщина – це вже дванадцятий регіон, в якому компанія реалізовує цей проект.

Читайте також: Туристична Тернопільщина стає ближчою до мандрівників різних категорій

"Спеціально для вашої області ми створили сайт "Мандруй Сумщиною", який приєднається до вже раніше представлених проектів інших областей України на порталі discover.net.ua", – розповів Шоломко. 

За його словами, 3D-турами на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку Палацом Голіцина та садибою "Круглий двір" у Тростянці, побачити унікальну яблуню-колонію віком 220 років у місті Кролевець, дослідити архітектурний комплекс православного чоловічого Софроніївського монастиря тощо.

Начальник відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрій Гладенко зазначив, що "Цифрове перетворення Сумщини" – це ще і соціальний проект, адже експерти Google разом із громадськістю під час семінару з роботи з картами провели квест доступності, за результатами якого було нанесено на карту багато соціально значущих об’єктів області, також позначено ступінь їхньої доступності для людей на візках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-