Названо шість основних причин загибелі туристів

Названо шість основних причин загибелі туристів

Укрінформ
Усе частіше спроби мандрівників викреслити пункти зі свого списку місць, які потрібно побачити перед смертю, саме нею і закінчуються.

Видання South China Morning Post розповіло про топ-6 причин цієї сумної тенденції.

Перше місце посіли дорожньо-транспортні пригоди. Туристи часто-густо гинуть в автомобілях через те, що просто забувають пристібатися ременями безпеки. Також величезна кількість аварій трапляється за участю орендованих мотоциклів, зокрема в Таїланді.

На другій сходинці опинилося вживання наркотичних засобів. Близько 245 іноземців померли від наркотиків на індійському курорті Гоа за останні 12 років. Однак не завжди туристи відправляються до потойбіччя від бажання спробувати чогось "екзотичного". Бувають ситуації, коли місцеві жителі підсипають наркотики в їжу або напої відпочивальникам, щоб їх пограбувати.

Третє у списку - утоплення. Деякі мандрівники дуже переоцінюють фізичні можливості свого організму. Утоплення є головною причиною смерті туристів на Гаваях і поступається лише ДТП на тайському Пхукеті. Пірнання у мілководдя також має на своєму рахунку чимало туристичних смертей.

Читайте також: Туристи змусили Венецію запровадити чергову заборону

Четверту сходинку віддали алкоголю. У стані сп'яніння відпочивальники стають сміливішими й чинять необдумано. В Іспанії, наприклад, кілька туристів загинули, намагаючись зістрибнути з балкона в басейн.

На п'ятому місці опинилися тварини. Туристів на той світ відправляють змії, скажені собаки, бегемоти, акули, слони й комарі, що переносять малярію. Щороку бегемоти вбивають більше мандрівників, ніж акули, ведмеді й леви разом узяті.

Шосту сходинку посів бич сучасного суспільства - селфі. Найчастіше заради ефектного фото туристи роблять небезпечні для життя речі. Наприклад, в Індії ведмідь розтерзав чоловіка, коли той хотів зробити селфі з твариною.

Фото: deccanchronicle.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-