Наркотики

28 березня 2020

СБУ заблокувала в Запоріжжі масштабну контрабанду психотропів

У Запоріжжі співробітники Служби безпеки України припинили діяльність наркоугруповання, яке займалось масштабною контрабандою та збутом у різні регіони країни гуртових партій психотропів та прекурсорів.

15 березня 2020

04 березня 2020

Аваков просить депутатів придумати, що робити із вилученими наркотиками

Очільник МВС Арсен Аваков закликав народних депутатів визначитися зі способом реалізації вилучених наркотичних речовин, які були речовими доказами у кримінальних провадженнях, на користь українського держбюджету та медицини.

02 березня 2020

Контрабанда 374 кілограмів героїну до Європи: СБУ затримала організатора наркотрафіку

Співробітники Служби безпеки України встановили та затримали організатора контрабанди героїну до Євросоюзу, який виявився іноземцем, власником київської фірми з продажу промислових товарів за кордон.

28 лютого 2020

26 лютого 2020

У Росії заявили про затримання "українських нарковиробників і торговців"

Глава МВС Росії Володимир Колокольцев заявив, що співробітники правоохоронних органів РФ ліквідували велику нарколабораторію у Владимирській області і вилучили майже 1 тонну синтетичних наркотиків, серед затриманих - нібито громадяни України.

21 лютого 2020

19 лютого 2020

На Одеській митниці заблокували ввезення з Туреччини майже 4 тонн прекурсорів

Працівники відділу портового контролю Одеської митниці та Управління СБУ в області викрили і вилучили майже 4-тонний вантаж прекурсорів, доставлений судном з Туреччини на замовлення одного з українських підприємств.

16 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-