"Бузький Гард" на Миколаївщині приваблює туристів оновленими екостежками

"Бузький Гард" на Миколаївщині приваблює туристів оновленими екостежками

1156
Ukrinform
Національний природний парк "Бузький Гард" на Миколаївщині оновив екологічну стежку "Компанійська". На ній встановлено стенди з описом зупинок, картосхемою, іншою корисною інформацією для мандрівників.

Про це  парк повідомив на своїй сторінці у Facebook

"Бузький Гард" в цьому році оновив екологічну стежку "Компанійська". Фахівці парку розробили та встановили три інформаційні стенди з описом зупинок, картосхемою та різноманітною корисною та цікавою інформацією для відвідувачів. Екологічна стежка "Компанійська" користується попитом у туристів. Тисячі людей щороку приїжджають сюди для оздоровлення, навчання, відпочинку та просто помилуватися прекрасними краєвидами", - йдеться в публікації.

Загалом на території парку існує три автомобільні екскурсійні маршрути, а ще пішохідний, водний та кінний. Також є чотири екологічні стежки. Вони призначені для педагогів, студентів, учнів шкіл й училищ, організованих екскурсійних груп різних вікових категорій. Стежки передбачають екскурсію до лісових масивів, ділянок наскельних степів, водно-болотних угідь і знайомлять відвідувачів з цікавими пам’ятками природи.

Читайте також: Миколаївщина втрачає туристичний потенціал через розбиті дороги

Національний природний парк "Бузький Гард" розміщується на території п’яти районів Миколаївщини. Завдяки такому розташуванню на його території є чимало мальовничих куточків, придатних для відпочинку, оздоровчо-пізнавальної рекреації тощо. Найбільш привабливі – урочища Протич, Громове, Лабіринт, Гард та інші.

До речі, саме урочище Гард є одним із центрів скелелазіння України, де клуби з усієї країни проводять різноманітні чемпіонати, змагання та фестивалі.

Фото: Гард Бузький/Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>