У Розточчі облаштують 110-кілометровий веломаршрут

У Розточчі облаштують 110-кілометровий веломаршрут

766
Ukrinform
Цього тижня відбулося підписання грантового договору проекту "РовеЛове Розточчя – разом попри кордони", в межах якого буде прокладено нові велосипедні маршрути в Розточанському заповіднику на території України та Польщі. 

Про це повідомила Асоціація "Єврорегіон Карпати – Україна" на сторінці в Facebook

Зазначається, що відповідно до проекту 110 км розточанського туристичного велосипедного маршруту ознакують, вздовж нього створять туристичну інфраструктуру. Там мають збудувати 14 альтанок зі станціями обслуговування велосипедів. Передбачено й створення туристичних продуктів ‒ велопробіги, тури, освітні кампанії, екопікніки. А у Верещиці запланували будівництво Центру екологічної освіти.

Проект має на меті покращити туристичну інфраструктуру для привабливості транскордонного регіону Розточчя. Його реалізують в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Ініціативу спільно втілюватимуть 6 партнерів з Львівщини та Люблінського воєводства: Асоціація "Єврорегіон Карпати – Україна", гміна Замость, маршалківське управління Люблінського воєводства, департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Яворівський національний природний парк та Розточанський природний парк.

Читайте також: Гірськолижний курорт на Львівщині зроблять привабливим для велотуристів

Як повідомляв Укрінформ, на Львівщині втілять у життя 10 транскордонних проектів на суму понад 6,5 млн євро. Упродовж 2018-2020 рр. кошти спрямують на реалізацію інвестиційних заходів зі збереження пам'яток історико-культурної спадщини у Підкамені, Уричі, Раві-Руській, Сколе; природоохоронні проекти у Червонограді, Східниці, Добромилі, Сокальському районі та Яворівському національному парку.

Фото: Яворівський НПП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>