Іноземці зможуть сплачувати за електронні візи в Україну завдяки Ощадбанку

Іноземці зможуть сплачувати за електронні візи в Україну завдяки Ощадбанку

Укрінформ
Іноземні громадяни зможуть оплачувати електронні візи (е-Віза) для в'їзду в Україну за допомогою онлайн-сервісу завдяки Ощадбанку .

Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

"МЗС спільно з Ощадбанком запустив онлайн-сервіс оплати електронних віз (е-Віза) іноземними громадянами для в'їзду в Україну з діловою або туристичною метою. е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері", - йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що МЗС розробило максимально спрощений процес отримання е-Візи, який водночас дає можливість здійснювати ефективний міграційний контроль.

Читайте також: Україну торік відвідали 14,6 мільйона іноземних туристів

Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків, не виходячи з дому: заповнити анкету онлайн, завантажити скановані копії необхідних документів, здійснити оплату на сайті банківською карткою (платіжних системи MasterCard Worldwide чи Visa International). Отриману на електронну адресу е-візу потрібно буде лише роздрукувати.

Переваги е-Візи: дистанційне подання документів у будь-який зручний час, отримання без відвідування консульської установи, можливість відстеження стану оформлення е-Візи онлайн, централізоване оформлення всіх е-Віз в МЗС України, час оформлення - до 9 робочих днів, вартість - 65 дол. США та строк дії - разова до 30 днів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-