Туристи отримають гумористичний путівник Одесою

Туристи отримають гумористичний путівник Одесою

Укрінформ
У середу, 28 березня, у Всесвітньому клубі одеситів презентують "Гумористичну карту для жителів і гостей Одеси", присвячену 45-річчю заснування Гуморини.

Про це повідомляє прес-служба Одеської міськради. 

"Для того, щоб будь-який охочий міг неспішно і з хорошим настроєм пересуватися Одесою від одного видатного до іншого незабутнього пам'ятника архітектури, історії і природи, до уваги одеситів представлять "Гумористичну карту для жителів і гостей Одеси", - йдеться в публікації

Видання складається з двох невід'ємних сторін. Перша – являє собою путівник вулицями та пам'ятками міста. Автори Олександр Завеліон, Ігор Лосинський і Анатолій Пікман презентували свій оригінальний погляд на назви вулиць, сенс статуй і призначення установ. Кількість об'єктів, гідних згадки, досить велика.

Читайте також: Одеса заманюватиме гастрономічних туристів

Друга сторона - це енциклопедія одеського життя. Вона складається з 20 фрагментів, кожен із яких присвячений історії, філософії, культурі, традиціям і родзинкам міста.

Зазначається, що "Карта історичних районів міста" доповнюється "Картою чорноморської засмаги", а кулінарні шедеври "Страви одеської кухні" межують із загадковою "Одеською азбукою". Гості міста зможуть отримати відповіді на питання: "Куди піти вчитися?" і "Куди піти селитися?". Крім того, тут представлений екскурс в історію Одеси з найдавніших часів.

Планується випуск карти англійською та українською мовами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-