Одеса заманюватиме гастрономічних туристів

Одеса заманюватиме гастрономічних туристів

Укрінформ
В Одесі в межах міжнародного проекту «Промоція гастрономічної спадщини Нижнього Придунав'я RiverFood» відбулася стартова зустріч, участь у якій взяли фахівці з Одеси, Києва, Львова, Вилкового, Тарутиного, а також із Молдови.

Ініціатива спрямована на розвиток гастрономічного туризму, повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

«Одеська кухня - це особливий бренд, який сьогодні представлений у дунайському регіоні в межах участі Одеси в міжнародній туристичній асоціації «Дунайський центр впливу». Розвиток цієї сфери для нас цікавий і перспективний. Про досягнення одеських виноробів уже знають в Європі й світі. Нам потрібно активно розвивати й інші напрямки гастрономічного туризму», - сказала директор департаменту культури та туризму Одеської міськради Тетяна Маркова.

Читайте також: Новий маршрут запропонує туристам спробувати Карпати на смак

Також під час зустрічі було презентовано кулінарний довідник «Смак Одеси», в якому представлені найбільш популярні одеські рецепти. Це видання – вже третє в межах проекту, який презентується на міжнародних туристичних виставках і знайомить іноземців з особливостями одеської кухні.

Крім того, учасникам зустрічі були представлені доповіді про гастрономічні маршрути Придунав'я, бессарабську кухню, гастрономічний фестиваль у Вилковому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-