Туристів на Рівненщину поведе за собою

Туристів на Рівненщину поведе за собою "Медове коло"

Укрінформ
Стратегія розвитку туризму Зеленого шляху "Медове коло" увійшла до Програми розвитку Рівненської області на найближчі роки.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

"На Рівненщині розроблена Стратегія розвитку туризму Зеленого шляху "Медове коло". Проект стосується екологічного та активного туризму. Маршрут пролягатиме територією Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів, що в умовах децентралізації лише сприятиме їхньому розвитку. Там створюватимуться для туристів повноцінні маршрути, аби заохочувати їх відвідувати наш край. Визначними місцями маршруту "Медове коло" є Тунель кохання у Клевані, заказник "Базальтові стовпи", Музей лісу, ландшафтний парк "Надслучанська Швейцарія", - йдеться у повідомленні.

Крім того, тут є і відповідна інфраструктура: санаторій "Червона калина", мисливсько-спортивний клуб "Сокіл", парк сімейного дозвілля "Ремельський".

Читайте також: На Рівненщині з’явиться новий екстремальний маршрут для туристів

До обговорення Стратегії ОДА залучила місцеву владу, громадських активістів, науковців, підприємців і фахівців туризму.

За словами експертів Української асоціації активного та екологічного туризму Андрія Гінкула та Сергія Підмогильного, Стратегія є найкращою в Україні за рівнем деталізації та планування.  Це саме ті аспекти, які створюють широкі можливості для учасників та гарантують успіх.

"Ідея проекту з’явилася майже два роки тому. За цей час концепція обговорювалася, аналізувалася територія та місцевий потенціал. Однак, написання документу – це перший крок. Тепер його потрібно виконувати. А для злагодженої роботи пропонуємо створити групу з впровадження проекту та запрошуємо долучитися всіх охочих", - наголосила заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Читайте також: Рівненщина кличе у веломандрівку «Від графа до вівчаря»

Наступний крок – узгодження "Медового кола" головою ОДА та затвердження на найближчій сесії обласної ради.

"Медове коло" вже увійшло до Програми розвитку області на найближчі роки. Затверджений документ дасть можливість брати участь у всіх грантових конкурсах, отримувати фінансування з різних джерел. Але вже зараз можна писати мікропроекти на конкурси, що оголошує Рівненська ОДА, та отримувати кошти на місцевий розвиток", - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Фото: РОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-