За статтю у Вікімандрах нагородять подорожжю Україною

За статтю у Вікімандрах нагородять подорожжю Україною

Укрінформ
Від 1 до 28 лютого триватиме конкурс статей "Підтримай Вікімандри українською", спрямований на наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-довідника про подорожі українською й іншими мовами.

Про це повідомляє прес-служба ГО "Вікімедіа Україна".

"Проведення конкурсу "Підтримай Вікімандри українською" дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових подорожей, популяризувати туристичну привабливість українських міст, містечок та сіл, їх історико-культурної спадщини та пам’яток природи, інших цікавих для мандрівників місць", - вважають організатори.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також писати нові статті про Україну іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. Ті, хто посядуть 2-10 місця в загальному заліку, отримають сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Читайте також: Поліська вузькоколійка запросила у віртуальну подорож

Вікімандри – один із проектів фонду Вікімедіа, найвідомішою роботою якого є вільна енциклопедія Вікіпедія. Мета проекту Вікімандри – формування вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-