Іноземні туристи проводять у Києві тиждень і витрачають $150 на день

Іноземні туристи проводять у Києві тиждень і витрачають $150 на день

Інфографіка
Укрінформ
Мандрівники-іноземці, які прибувають до Києва, переважно проводять у місті від 4 до 7 днів, а внутрішні туристи – від 1 до 3 діб.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження туристичних потоків до столиці, які на своїй сторінці в Facebook опублікував начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.

Серед іноземців найбільше тих, хто їде до Києва з Європи (52,6%) й Азії (32,5%). З Америки до столиці України прибуло 8,2% від загальної кількості мандрівників, з Африки – 3,3%, Австралії та Нової Зеландії – 0,3%.

За інформацією Тараненка, іноземці витрачають у середньому $150 на добу, українці – близько $50.

Читайте також: Київ втричі збільшив фінансування розвитку туризму у 2018 році

Для проживання більшість іноземців (54,1%) обирають готелі, орендовану квартиру – 18,2%, у родичів і друзів зупиняються 15,7%. Натомість лише 16,7% внутрішніх туристів живуть у готелях. Найпопулярніше серед українців місце проживання під час відвідування Києва – родичі й друзі (40,4%).

Відповідно до статистичних даних, більшість туристів, як іноземних, так і внутрішніх, подорожують самостійно (59,9% і 72,4% відповідно). До послуг екскурсійних бюро, туроператорів звертаються 22,3% іноземців. Натомість серед українців таких – 6,7%.

Найбільш відвідуваними є історичні та архітектурні пам’ятки.

Іноземці в Києві найбільше задоволені гостинністю місцевих жителів і сервісом у місцях туристичного відвідування, а найменше – станом чистоти у громадських місцях і туристичних об’єктах міста. Варто зазначити, що українців стан чистоти навпаки – задовольняє найбільше.

Соціологічне дослідження було проведено наприкінці 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-