Фахівці розчищають закарпатські праліси для мандрівників

Фахівці розчищають закарпатські праліси для мандрівників

Укрінформ
На Закарпатті лісівники займаються облаштуванням пішого туристичного маршруту, який починається майже з-під Ужгорода і веде до села Дубриничі Перечинського району.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Працівники Перечинського лісгоспу провели розчищення туристичної стежки від повалених дерев та гілок, які заважали вільному проходженню по цьому маршруту. Спорудили два місця відпочинку для туристів, облагородили криницю для пиття чистої джерельної води. В подальшому громадські організації «Туристичне товариство «Карпатські стежки» та «Закарпатська регіональна організація розвитку туризму» проведуть маркування цього маршруту», - йдеться в публікації.

Одноденний туристичний маршрут протяжністю 20 кілометрів пролягає від Кам’яницького лісництва ДП «Ужгородське лісове господарство» через гору Плішка до геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Скалка» і доходить до села Дубриничі Перечинського району. Облаштувати його вирішили в серпні цього року.

Читайте також: Львівщиною проляже 300-кілометровий веломаршрут

Лісівники запевняють, що, проходячи цим туристичним маршрутом, мандрівники зможуть ближче ознайомитися із лісовими масивами краю, прослідкувати ріст дерев від створення лісових культур аж до старовікових лісів, де майже не проводилася жодна господарська діяльність, а йде природній процес приросту і відмирання. Туристи побачать біорозмаїття букових лісів і зональність росту дерев: які з них ростуть у низовині, а які – на висоті. Крім того, з гори Плішка та пам’ятки природи місцевого значення «Скалка» відкривається прекрасний краєвид на навколишні населені пункти й гори.

Варто зазначити, що геологічну пам’ятку природи місцевого значення «Скалка, високий стрімчак, який виник внаслідок тектонічного злому» створено з метою збереження живописних скель, в породах яких проглядаються альб – секоманські маргелі з фауною тисальської свити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-