Український мандрівник провів у відкритому морі кілька діб без їжі і сну

Український мандрівник провів у відкритому морі кілька діб без їжі і сну

Укрінформ
Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко, що здійснює експедицію «Міст співдружності», через шторм у Чорному морі провів кілька діб без їжі і сну в каяку.

Про це повідомила його прес-секретар Оксана Олейникова у Facebook.

«Через сильний шторм біля берегів Туреччини наш земляк екстремал-мандрівник Сергій Гордієнко провів у каяку кілька діб без їжі і сну. Вчора йому вдалося пристати до берега. Сьогодні Сергій зустрівся з представниками української діаспори та послом України в Туреччині Андрієм Сибігою. Найближчим часом продовжить каботажне плавання в рамках експедиції «Міст співдружності», залишилося всього близько 400 км», - написала Олейникова.

Гордієнко - професійний мандрівник, спеціаліст з екстремального одиночного виживання, історик-дослідник, міграціолог, етнограф, мандруючий філософ, письменник.

Є дійсним членом Українського географічного товариства і почесним членом Національного географічного товариства США, доцентом Київського університету туризму, економіки і права.

Читайте також: Біля Лівії врятували близько 900 мігрантів

За період своєї науково-професійної діяльності Гордієнко двічі (1995, 1998 рр.) досягав Північного полюсу у складі експедиційної групи "Арктика", першим в історії України встановив Державний прапор на Північному полюсі. Чоловік подорожує майже усе своє життя. Географія його мандрівок охоплює весь світ. За результатами експедицій, в яких він брав участь, було написано 18 статей та три книги, присвячені техніці та психології виживання.

26 червня дніпровський мандрівник Гордієнко вирушив у експедицію Дніпром і Чорним морем тривалістю 4 тис. км.

Експедиція називається «Міст співдружності» та передбачає сплав річкою Дніпро, а потім каботажне плавання Чорним морем. Маршрут проходить уздовж чорноморського узбережжя України, потім Румунії, Болгарії та Туреччини. Кінцевою точкою є грузинське місто Батумі.

Очікується, що експедиція завершиться в листопаді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-