Італійське містечко заплатить 2000 євро охочим там оселитися

Італійське містечко заплатить 2000 євро охочим там оселитися

2330
Ukrinform
Мер мальовничого італійського міста Кандела в області Апулія, стурбований зниженням чисельності його населення, пропонує по 2000 євро тим, хто погодиться переїхати туди жити.

Як пише Daily Mail, до 1960-х мандрівники називали Канделу "маленьким Неаполем" за величезну кількість туристів, перехожих та кричущих продавців на його вуличках. Однак через економічні проблем багато молодих людей залишили місто у пошуках роботи і розваг. Від 8000 жителів тут залишилося лише 2700, і тепер місцева влада пропонує гроші охочим сюди переїхати.

Одиноким людям за переїзд заплатять 800 євро, парам - 1200 євро, сім'ям з трьох осіб - від 1500 до 1800, а з чотирьох-п'яти осіб - 2000 євро. Щоб претендувати на ці гроші, потрібно винайняти у місті будинок і мати роботу із зарплатнею не менше 7500 євро на рік.

Читайте також: Тоскана запустила новий портал для мандрівників

Як повідомив мер містечка Нікола Гатта, шість сімей з Північної Італії туди вже переїхали, а ще п'ять подали заявки.

Ідея з виплатою грошей зародилася у мера італійського селищі Борміда, що в гористій області Лігурія на північному заході країни. Щоправда, там від неї довелося відмовитися: за чотири дні до міськради зателефонували 17 тисяч осіб з усього світу, які бажали дізнатися подробиці. Мер видалив пост у Facebook, виправдовуючись, що це була лише ідея.

Фото: hotelroomsearch.net

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-