На Львівщині туристів поведуть до бункера пропаганди УПА

На Львівщині туристів поведуть до бункера пропаганди УПА

Укрінформ
У середу, 23 серпня, в селі Корчин на Львівщині стартує перша мандрівка за новим туристичним маршрутом "До бункера головного осередку пропаганди ОУН і УПА". 

Піший маршрут завдовжки 7 кілометрів в одну сторону пролягає територією заповідника "Сколівські бескиди", повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

"Роботи (з облаштування маршруту – ред.) розпочали фактично із червня, обирали оптимальні варіанти пересування, оскільки це заповідна територія, аби був мінімальний вплив на навколишнє середовище. Тож обрали зручний маршрут щодо рівня складності, ознакували, встановили інформаційні, навігаційні таблиці", - розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Читайте також: Мандрівників проведуть закарпатськими пралісами

Сам маршрут пролягатиме до місця, де був бункер головного осередку пропаганди ОУН і УПА. За словами члена ради Громадської організації «Клуб мандрівників Прикарпаття» та організатора двох пошукових експедицій бункера Богдана Сидорака, це місце має довгу історію, пов’язану з визначними діячами ОУН та упівцями, зокрема Романом Шухевичем.

Зазначається, що маршрутом зможуть користуватися як групи туристів, так і окремі мандрівники, адже, запевняють організатори, саме завдяки розробленій системі ознакування загубитися під час його проходження буде неможливо.

Туристичний шлях розробили в межах реалізації заходів Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки, зокрема, розвитку інфраструктури для активних туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-