Туристів в Ізраїлі навчають боротьбі з терористами

Туристів в Ізраїлі навчають боротьбі з терористами

Укрінформ
Контртерористична академія в Ізраїлі організовує курси підготовки для туристів.

Як пише The Telegraph, мандрівникам, зокрема, пропонують двогодинну "Стрілецьку пригоду", під час якого навчають стріляти з автоматів і снайперських гвинтівок. Також гості можуть пройти дводенний курс "Виживання і навігація" під керівництвом ветеранів ізраїльської армії або опанувати прийоми крав-маги - розробленої в Ізраїлі військової системи рукопашного бою.

Крім того, клієнти беруть участь у розіграній на імпровізованому ринку ситуації зі знешкодженням терориста, допомагаючи його вистежити.

Тренувальний табір розташовано, на території ізраїльського поселення Ефрат на Західному березі річки Йордан, що приблизно за 24 кілометри на південь від Єрусалима. Це викликає невдоволення жителів розташованого поруч палестинського села Аль-Масара, які вважають, що діяльність табору формує у туристів негативний образ палестинців.

Читайте також: У Мексиці туристи можуть оглянути "пам’ятники корупції"

У компанії ж говорять, що надають клієнтам цінний сервіс у важкі часи. "Наша мета - не навчити вас стріляти, а дозволити зрозуміти, що ми в Ізраїлі робимо для боротьби з тероризмом", - говорить колишній снайпер та член елітних поліцейських підрозділів Ізраїлю Ейтан Коен.

Заснована 2003 року академія приваблює близько 25 тисяч туристів на рік. Це в основному американці, а також жителі таких країн, як Канада і Венесуела.

Фото: tripadvisor.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-