SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В ArtHub Укрінформу журналістів познайомили із Закарпаттям - 10.05.2017 18:13 — Новини Укрінформ
В ArtHub Укрінформу журналістів познайомили із Закарпаттям

В ArtHub Укрінформу журналістів познайомили із Закарпаттям

Фото, відео
1390
Ukrinform
В ArtHub Укрінформу, який діє як комунікаційний майданчик для іноземних журналістів, що приїхали на "Євробачення", у середу відбувся "День різноманіття українських регіональних культур. Закарпаття".

Як повідомляє кореспондент агентства, охочих познайомитися із регіоном виявилося багато.

"Закарпатська область - це чудовий край, де змішалися різні культури, народи і традиції. Край багатий своєю історією, неймовірною природою, високими горами та своєю гостинністю", - сказала начальник управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації Любов Когуч.

Крім того, вона розповіла про туристичні маршрути, якими відоме Закарпаття. Зокрема, Закарпатський туристичний винний шлях об’єднав 12 винних підвалів та дегустаційних залів кращих виноробів, де приймають відвідувачів з метою популяризації закарпатських вин. У кожному з них гостям запропонують від 6 до 12 найменувань "божественного напою", серед яких відомі марочні вина ("Троянда Закарпаття") та нещодавно створені.

У свою чергу, гастрономічний туристичний шлях дає змогу ознайомитися із традиційними стравами національних меншин, які мешкають на території Закарпаття. Зокрема туристи зможуть скуштувати місцеві словацькі головці та кнедлики, німецькі мисливські ковбаски, ромську гурку, єврейський човлент, угорські лечо та бограч. "У нас проводиться багато гастрономічних фестивалів, де презентують певні страви окремих регіонів", - зазначила Когуч.

Закарпаття також відоме своїми мінеральними водами. Саме графи Шенборни побудували тут розгалужену мережу купелей з використанням мінеральної води. Знаменита родина створила кілька міні-лікувальних центрів у Лумшорах (Перечинський район), с. Поляна (Свалявський район), с. Синяк (Мукачівський район), с. Шаян (Хустський район) та інші.

Туристам пропонують і військовий туристичний маршрут "Лінія Арпада", а також пройти "Стежками опришків".

Когуч також розповіла, що найбільший у Європі метеорит у 1866 році впав на територію Закарпаття у селі Княгиня, Великоберезнянського району. Нині тут прокладений туристичний маршрут "Метеорити Закарпаття".

Гостям завжди запропонують туристичний маршрут "Мінерали Закарпаття", який є різновидом геотуризму і спрямований на пізнання геологічних знахідок, що стосуються життя, побуту людей на території Закарпаття.

АртХаб. Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ

Закарпаття область сміливо може пишатися своїми соляними шляхами, а також великою кількістю красивих замків, палаців, дерев'яних церков, музеїв та заповідних територій

Сьогодні представникам ЗМІ показали закарпатські вишивки та "співанки", розповіли про традиції виноробства та крафтового сироваріння Закарпаття, а за допомогою відео та фото продемонстрували прекрасну природу цього краю. 

"Про Закарпаття можна говорити безкінечно. Я порівнюю його із чарівною скринькою. Ззовні вона маленька, а коли відкриєш, то виявляється, що усередині є багато цікавого і наздвичайного", - сказав фотокор Укрінформу на Закарпатті Сергій Гудак.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-