Укрінформ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 травня 2024

28 травня 2024


Укрінформ запустив англомовну сторінку з фактчекінговим контентом у Substack

Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" розширює свої можливості з протидії дезінформації, створивши англомовну сторінку з оригінальним фактчекінговим контентом на платформі Substack.


Розсилка Укрінформу "Відбудова України"

Укрінформ пропонує до вашої уваги дайджест «Відбудова України-2024», де представлені усі головні тексти, фото та відео про відновлення України, зокрема відбудову житла та інфраструктури, розмінування територій, реабілітацію та підтримку військових тощо.

27 травня 2024


Укрінформ приділятиме значну увагу темі євроатлантичної інтеграції України - Череватий

Новопризначений генеральний директор інформаційного агентства Укрінформ, якого сьогодні представили колективу, є прихильником послідовної політики подальшого розвитку інформаційного агентства, а також прихильником євроатлантичної інтеграції України.

24 травня 2024

23 травня 2024

22 травня 2024

16 травня 2024

14 травня 2024


Рада ЄС дала «зелене світло» на виплати з Українського фонду

Рада ЄС ухвалила сьогодні позитивне рішення з оцінки «Українського плану» відновлення та реформ, що був представлений в рамках імплементації Українського фонду в багаторічному бюджеті на 2024-2027 роки, що відкриває шлях для здійснення виплат для підтримки України з використанням цього фінансового інструменту. 

02 травня 2024


Дайджест «Сьома ранку» - розсилка Укрінформу

Укрінформ пропонує до вашої уваги дайджест «Сьома ранку» - щоденну ранкову розсилку найголовніших новин за минулу добу та, зокрема, за ніч: заяви політиків і посадовців зі США та інших країн, новини про інші важливі події у Північній Америці, оперативну інформацію з України,  а також тематичні відеосюжети й інтерв’ю.

01 травня 2024


Дайджест «Дев’ята вечора» - розсилка Укрінформу

Укрінформ пропонує до вашої уваги дайджест «Дев’ята вечора», який містить найважливіші новини, оперативні відеосюжети, а також публікації на актуальні теми, текстові та відеоінтерв'ю з урядовцями, політиками, дипломатами, військовими, волонтерами, експертами у різних галузях економіки, діячами культури та іншими цікавими і впливовими людьми.

29 квітня 2024


Укрінформ запустив нові оперативні й тематичні розсилки

Українське національне інформагентство «Укрінформ» запустило щоденні розсилки новинних дайджестів (ранкові й вечірні), а також тематичні розсилки, присвячені новинам економіки та відеопродуктам агентства (щоденно по буднях) та щотижневу розсилку з оглядом найважливіших подій російсько-української війни.

26 квітня 2024


Укрінформ завершить відбір незалежного зовнішнього редактора і створить комісію зі стандартів

Генеральний директор Укрінформу, член Комісії з журналістської етики Олексій Мацука прокоментував виключення агентства з «Білого списку» найякісніших українських онлайн-медіа.

09 квітня 2024

29 березня 2024

25 березня 2024


Після публікації Укрінформу OLX і театр Франка домовилися боротися із квитковими спекуляціями

Платформа онлайн-оголошень OLX.UA співпрацюватиме з Національним академічним драматичним театром імені Івана Франка задля видалення з онлайн-платформи оголошень, що порушують правила реалізації квитків.

16 березня 2024

09 березня 2024

20 лютого 2024

12 лютого 2024

08 лютого 2024


Укрінформ оновлює редакційні стандарти

Українське національне інформагентство «Укрінформ» оновлює свої редакційні стандарти – щоб контент, враховуючи виклики повномасштабної війни, був більш якісним, повним, своєчасним, неупередженим, всебічним і збалансованим.

06 лютого 2024

05 лютого 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-