Уряд за місяць має схвалити план заходів з популяризації України - Біденко

Уряд за місяць має схвалити план заходів з популяризації України - Біденко

3898
Ukrinform
Кабінет міністрів протягом місяця має схвалити план заходів з популяризації України, який розроблений спільною групою комунікаційних експертів та наразі перебуває на узгодженні в різних міністерствах.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко під час презентації туристично-мистецького потенціалу Тернопільської області в Українському домі у Києві.

"Зараз в державі спостерігається великий рух в сторону розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму. Була ухвалена концепція популяризації України і зараз Міністерство інформаційної політики спільно з іншими відомствами займається розробкою плану заходів. У цьому плані ми намагаємося співпрацювати з різними регіонами", - зазначив Біденко.

За його словами, існує спільна група комунікаційних експертів при Прем’єр-міністрові України, яка займається розробкою програм розвитку областей, внутрішнього туризму. До неї входять представники МІП, Мінекономіки, МЗС, іноземні експерти. 

"Наразі розроблено план заходів з популяризації України, за який відповідають різні відомства. Він зараз на погодженнях у міністерствах. Думаю, через місяць уряд буде ухвалювати. Сам план передбачає як зовнішні, так і внутрішні заходи", - зазначив Біденко. 

Держсекретар Мінінформполітики наголосив, що дуже важливо визначити конкретні напрямки розвитку туризму в Україні та спрямувати на них максимум зусиль. При цьому, додав він, внутрішній туризм є "тією силою, яка здатна відродити економіку, мандри по Україні та взагалі українство". 

"Дуже важливо відроджувати внутрішній туризм, навіть нав’язувати, я б сказав, такі точки сили, однієї з яких є Тернопільщина", - додав він.

Участь в урочистому відкритті презентації краю під назвою "Благословенне Тернопілля" взяли члени уряду,  у тому числі перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України, депутати Верховної Ради, а також представники дипломатичних установ, бізнес-середовища, шоу-бізнесу.

Гостей зустрічав Галицький камерний оркестр, після чого відбулася спільна молитва за представників  церков та різних релігійних організацій. Окрім мистецької частини презентації у ході заходу відбулася демонстрація історико-туристичних об’єктів області, етнокультурних особливостей та щорічних фестивалів. Крім того гості змогли ознайомитися з art-буками та картинами кращих митців краю, дізнатися про  навчальні заклади та книговидавців Тернопільщини, гастрономію та авторські ресторації області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>