Київ зібрав рекордну суму туристичного збору

Київ зібрав рекордну суму туристичного збору

Укрінформ
За підсумками 2016 року в Києві зібрано 18,7 млн. грн туристичного збору.

Це на 40% більше, ніж було в 2015 році (13 млн.) – про це повідомив начальник управління туризму Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко. «Це дуже хороша динаміка, ця цифра є прямим показником туристичного розвитку міста», - зазначив він.

Туристичний збір р. в Києві запроваджено з 2011 року, його платить кожен турист в розмірі 1% за кожну добу проживання. За інформацією управління туризму КМДА, на сьогодні в столиці України туристичний збір платять тільки 35-40% всіх засобів розміщення, в основному це офіційні (акредитовані і легальні) готелі. «Апартаменти, міні-готелі, хостели, і квартири, які становлять понад 60% туристичного ринку, жодного туристичного збору в бюджет Києва не платять і на сьогодні це велика проблема», - зазначив Антон Тараненко.

У Львові за 2016 рік було зібрано 3 млн 898 тис. грн. туристичного збору, що майже в 4 рази більше, ніж з моменту його введення в 2011 році. В Одесі за результатами 2015 року до бюджету міста надійшло 2,6 млн. грн., даних за 2016 рік поки не надійшло.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-