В Україні запустять виробництво турецьких засобів радіозв'язку для армії

В Україні запустять виробництво турецьких засобів радіозв'язку для армії

Укрінформ
Державна компанія "Спецтехноекспорт", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", домовилася з турецькою компанією Aselsan про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні.

Про це повідомляється на сайті концерну "Укроборонпром".

"Державна компанія "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні. Домовленості планується реалізувати за механізмом офсетних зобов’язань між компаніями", - йдеться в повідомленні.

Підписання меморандуму відбулось у рамках міжнародної виставки "Зброя та Безпека", на якій підприємства ДК "Укроборонпром" демонструють свої останні розробки, широкий спектр озброєння, військової техніки, а також продукції військового та подвійного призначення.

Читайте також: Україна домовилася з чеською Excalibur про спільні розробки військової техніки

Зазначається, що налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дасть змогу Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.

У грудні 2016 року "Спецтехноекспорт" підписало з компанією Aselsan першу угоду про імпорт радіостанцій на потреби Міноборони України, в рамках якої вже відбуваються поставки турецьких виробів на потреби Міністерства оборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-